Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális fejlettség ez az én...

Normális fejlettség ez az én koromban?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, bár nem rég óta. A kukim 4 cm, mereven kb 7 cm. Kicsit sem szőrős. Magömlésem majdnem 14 évesen volt először. Az arcom olyan akár a baba popsi. Nincsen szőr ott se. Ha ez számít, akkor az apum ázsiai. Nagyon el vagyok keseredve :(
2017. ápr. 26. 19:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akkor jogosan félek barátnőzni ? Mert ha lekerülne a nadrág szerintem kinevetne.
2017. ápr. 26. 19:53
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Valóban későn érsz, de ezért nem kell elkeseredni! Ha ez nyugtalanít, beszélj a háziorvosoddal! Ő meg tudja ítélni, ha van bármi teendő. Ő tud beutalni endokrinológiára, ha szükséges.
2017. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

15 évesen miért kéne gibbonnak lenni? He?! Elmondaná valaki? Miről késel le, úgy őszintén? Hogy nem vagy az a talpparaszt szőrmajom, mint mostanában sok bunyevác? Aki még beretválkozni se képes?

A pecsöd meg akkora, amekkora. Még simán nőhet is, de ázsiai lévén 5x akkorára ne számíts. Nyugi, relax. Nagy bunkóval is lehet valaki elkeseredett, és bunyevác, aki nem kell a lányoknak, ráadásul még fáj is nekik, meg kisebbel is lehetsz sikeres! Nem ezen múlik! Mikor fogjátok ezt fel????!

2017. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Sok lényegeset leírt az 5 már.A fejlődésben biztos te sem álltál meg.Legalább 18 ig gyorsabban fog zajlani is .A p.méreted is változik még,de hiába is mennél ezzel orvoshoz,erre még nincs gyógyszer.Tudod ha lenne ,olyan hosszú lenne a sor,talán többször is körbe érné az egyenlítőt .
2017. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
12-13 cm elég ? Annyi honfitársaim átlaga. Apai ágon persze.
2017. ápr. 26. 20:34
 6/17 A kérdező kommentje:
Mármint lányok azt már nem nevetik ki ? Anyum nem az a fajta, de a töbniben nem vagyok biztos.
2017. ápr. 26. 20:35
 7/17 anonim ***** válasza:
A modik kivették, pedig még obszcén sem voltam. Nem merte máshol megkérdezni, itt kérdezi meg! Mert itt sem ismerősei nem vagyunk és hiába taudjuk kinevetni sem tudjuk miatta (szemtől szembe) illetve a kegyes hazugságba sem esünk. Az az igazság, hogy ez pici! Igen aki 135kg-s az kövér, igen 10cm-es pénisz az jócskán átlag alatti. Ezek tények.
2017. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Érdekes az ázsiaiak is szaporodnak nem is keveset, tehát elég. Nem csinálnák annyiszor ott is a nőnek, ha nem esne nekik jól :)

Ázsiaiak a Föld népességének jelentős hányadát teszik ki! Míg te előző sehol sem vagy......

2017. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamo77db ***** válasza:
Nézd! Aki ilyesmiért kinevet, azzal nem érdemes foglalkozni. Ki kell rúgni úgy, hogy a lába se érje a földet!
2017. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elég későnérő vagy,fejlettlen,ez nagyon picike méret,ez kisgyerek méret.


12-13 éves kor elején kezdődik átlag fejletteknél a fanszőrzet megjelenése.Pár évet várj még azzal a sexel,nem kell elsietni,lehet 1-2 éven belül sokat fejlődsz.


Milyen magas vagy?Apukád,anyukàd milyen magas?



Ha nagyon alacsony vagy és apukád magasabb mint te akkor jó esélyeid vannak hogy fejlődj még.

2017. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!