Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan néz ki az urológiai...

Hogyan néz ki az urológiai vizsgálat? 18/F

Figyelt kérdés
A jobb herém fáj pár napja, de semmi dudort nem találtam rajta, de lehet csak én nem találok semmit mert nem igazán tudom milyen érzés ha van valami rajt, és lehet elkéne mennem urológiára de nagyon félek, mit csinál ott az orvos velem?

2017. ápr. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Félsz? Megölni nem fog.

A nők is túlélik a rendszeres nőgyógyászati vizsgálatot, pedig az intimebb és kellemetlenebb is.


Elmész, elmondod mi van. Ő megvizsgál. Gyógyít. Ennyi.

2017. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam hasonló problémával urológusnál. Nekem is fájt a jobb herém. Bemész, elmondod mi a problémád. Meg fogja tapogatni első körbe. Erre készülj! Ha jól felszerelt a rendelő ultrahanggal is meg fogja nézni. Ha nincs UH készülék a rendelőbe elküld UH vizsgálatra, valamint laborvizsgálatra. De nem érdemes várni, főleg nem 18 évesen. Mert gondolj bele! Csak két heréd van. Nem érdemes kockáztatni csak azért mert szégyenlős vagyok meg ilyesmi.
2017. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah és még valami. Here problémával nem fogja a prosztatád is vizsgálni végbélen keresztül. A miatt ne aggódj! 2. voltam.
2017. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták,az adott problémánál,arra összpontosul a vizsgálat .A doki aztán eldönti,kell e más vizsgálatra is küldeni,ami már nem az urológia szakterülete .

Ezek nem fájdalmas vizsgálatok .

2017. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uhh köszi ez nagy megkönnyebbülést jelentett most :D olyat is olvastam hogy ledug valamit a hugycsövemen
2017. ápr. 27. 19:24
 6/7 A kérdező kommentje:
és amúgy mi történt vagy mit diagnosztizáltak ha szabad kérdeznem?
2017. ápr. 27. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha konkrét problémával mész,arra összpontosít.Tehàt a heréidet kézzel áttapinthatja,ultrahanggal megnézheti.Van aki kiküld üvegcsével a mozsdóba hogy friss vizeketet vigyél be.



De ha valaki átlalànos vizsgálatra megy,nincs konkrét gondja akkor fitymát hátrahúzza,herét,pénisz egészét áttapintja és ha 18 éves vagy már prosztatát is megvizsgálja.


Menj el nyugodtan urológushoz,beutaló nem kell.

2017. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!