Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális e, ha vizelés után...

Normális e, ha vizelés után megmosom a péniszem? Vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
Főleg csak akkor,ha már megfürödtem és pizsamában vagyok.Nem akarom,hogy a gatyám vizeletes legyen,vagy a lábam

2017. ápr. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen normális! Bárcsak mindenki ilyen igényes lenne mint te! Jó lehet veled!

20/L

2017. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem beteges,hanem igényes vagy.
2017. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Ez a dolog pillanatnyilag sem oldja meg a gondot .

Keress a neten,vagy orvosi könyvben olyan írást,amely a férfiak vizelet rendszeréről szól.Máris megtudod,ez lehetetlen .A nők meg csak írnak valamit,aminek ők sem olvasnak utána,a pasijukat hozzák fel alapul .

2017. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
17:36: ne terjeszd már ki folyton az egész világra a higiéniai problémáid.
2017. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és példamutató dolog; én napközben is megtörlöm vizelés után a farkamat.
2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy egy papír zsebkendővel való törlés is elég lenne. Minden esetre, ha valaki tisztaságra törekszik, az szerintem normális.
2017. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!