Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap volt fitymafék műtétem,...

Tegnap volt fitymafék műtétem, és mondta az orvos, hogy kamillázni kellene. Amikor ezt csinálom a fitymát hátra kell húznom? Ha hátrahúzom akkor vérzik is cseppekben.

Figyelt kérdés
További kérdéseim: Mikor várhatom a vérzés abszolút elmúlását? Pisislésnél is mindig vérzik egy kicsit. Segít az, hogyha nem csak kamillázom hanem betadine oldatba is lógatom? Tudom hogy mindenkinek másképp van, de mennyi idő múlva lehet biztonságosan masztizni? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2017. ápr. 28. 06:36
 1/2 TR75 ***** válasza:

Elvileg a fitymának hátrahúzva kellene lennie, mert sokkal nehezebben gyógyul a seb, ha nincs szabadon, és ráadásul nagyobb a fertőzés veszélye is. Pár napig vérezni fog, de gyorsan gyógyul majd (a terület bő vérellátású, tehát gyorsabban is gyógyul). Jó a Betadine is, meg általában a fertőtlenítő hatású szerek.

2-3 hetet mindenképpen várjál használatba vétel előtt. Fájna is, és a seb felszakadna. Ha már nincs seb, akkor kenheted is valami olyan kenőccsel, ami a hámképződés segíti.

2017. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
húzd hátra és kammilázd. Nem lesz gond. Pár nap és elmúlik.
2017. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!