Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 centi hosszú péniszt hogy...

18 centi hosszú péniszt hogy lehet "eltüntetni" a gatyában?

Figyelt kérdés

Amikor napközben megmerevedik, nehezen fér el, látszik, hogy merev, átdomborodik a gatyámon.

Amikor felveszem az alsóm akkor mindig oldalra teszem, de a mozgás miatt elmozdul lefelé, és megmerevedik akkor nem fér el, és nagyon feszít.

Ti ilyenkor mit csináltok?


2017. ápr. 30. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem nincs 18 egy centi hiján, de én mindig úgy rakom el, hogy középen és lefele, illetve hátra. Tehát ha összezárom a lábam akkor érzem hogy a combom tövében ott van a farkam vége. Így nem is tud igazán megmerevedni mert egy kissé akadályozva van a vérkeringés, általában félmerevre áll csak fel. Igaz hogy látszik, de mégsem a combomon kúszik lefele és nem látszik minden ér sem a makkom. Így pont a sliccem alatt dudorodik, annyi látszik kívülről hogy van ott anyag.

Régen oldalra pakolgattam de ez alapból is látszott, mereven nem volt menekvés és futás közben ugrált amitől mégjobban látszott.

Nekem ez vált be

Remélem segítettem

16/f

2017. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyobb, mégis mindig sikerült eltenni :)
2017. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az 1. válaszolót pártolom.

16/f

2017. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én oldalra rakom fecskét hordok azt megtartja

Igaz merevedéskor látszik bármerre rakom

Hát ez van néha kellemetlen a szitu ha utcán áll fel vagy futás közbe

Sokat bringázok és van hogy olyankor is merevedésem lesz már nem zavar ha nézik

2017. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!