Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiat csak műtéttel...

Gynecomastiat csak műtéttel lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Gynecomastiam lett, senkinek nem tűnik fel (szóval csak elég kicsi, inkább csak puffadt a mellbimbó és a körülötte lévő rész) de engem nagyon irritál zavar. Zavar ahogy kinéz, de inkább az zavar, hogy amikor a póló hozzáér a mellbimbó körüli részhez, akkor érzékeny és el kezdeném vakarni, nyomogatni, tehát pszichésen nagyon irritál.


Kérdésem, hogy a TB állja-e a plasztikai műtétet, vagy van rá más, alternatív megoldás is az eltüntetésére? Léteznek olyan gyógyszerek amik ezeket a szöveteket képesek leépíteni?


Köszönöm előre is! Itt egy kép, nálam is kb. ilyen csak 2x kisebb (az előtte képre gondolok):


[link]


2017. ápr. 30. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már kialakult akkor az már vissza nem fog fejlődni, hisz a bőr már megnyúlt és a zsír is lerakódott oda ahova akart.

A TB állja, de kérdés, hogy hol és ki csinálja, mert nem mindig szép az eredmény.

Hány éves vagy?

2017. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A bőr csak minimális mértékben nyúlhatott meg, mert tényleg nem feltűnő, relítív kicsi az egész, senkinek nem tűnik fel rajtam kívül.


19 vagyok

2017. ápr. 30. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak ilyen kismértékű, akkor lehet elég lenne csak rágyúrnod a felsőtestedre és eltűnne.
2017. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont érzek benne csomókat, tehet szövetes állományt. Na ezt a szövetes cuccot el már csak műtéti kivágással lehetne eltüntetni?


Még egyszer, nem a látványa zavar, mert nem észrevehető, csak az, hogy a póló hozzáér, és ingerel, zavar, korábban nem volt ilyen.

2017. máj. 1. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Edzéssel nem tűnik el. Mert annak a szövetnek semmi köze az izomhoz, vagy a zsírhoz.


Én jövő hónapban fogom megműttetni, dokiknál már voltam, már csak a sebésszel kell egyeztetni.


Nekem kicsit komolyabb,főleg,hogy lefogytam, nagyjából olyan mint az első képen,viszont egyáltalán nem érzékeny, csak nekem kilátszik a pólóból, meg a strandon is ciki.


Háziorvosom hazaküldött, hogy majd elmúlik,de persze,hogy nem múlik el. Szerencse,hogy van a helyi kórházban egy ismerősünk, aki fel tudja gyorsítani a folyamatot.


Felhívtunk egy dokit,aki sebész, és mellette magán keretek közt plasztikai sebész is. Felhívtuk,hogy megcsinálja-e, ő elküldött vérvételre, és endokrinológiára, az endokrinen mégegyszer elküldtek vérvételre, mondták, hogy orvosi szempontból ártalmatlan,de persze, ha zavar csináltassam meg nyugodtan.


Megvan az ajánló a műtétre, a vérvételek is (2 hónapot vett igénybe,protekcióval!!!) Most egyeztetünk majd a dokival, júniusban lesz valószínűleg megcsináltatva.

2017. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kismértékű gynecomastia, amiről a kérdező ír edzéssel el tud múlni. Nem teljesen, de optikailag mindenképpen.

Szerintem nem érdemes miatta egy műtéti heget bevállalni.

2017. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nyilvánvalóan mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne, optikailag javítható talán, viszont nekem is úgy lett feltűnőbb hogy fogytam. A nagy has mellé nem feltűnő egy mell, viszont lefogytam, és a mellem ugyanakkora.


Én ezért vállalom, kiskoromban sokat csúfoltak, most meg konkrétan nem találok magamra pólót,mert mindenből kiüt. Heg,pedig nagyon elenyésző lesz, hiszen 1 félkörívet vág a bimbód határánál.

2017. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!