Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és már elég...

14 éves vagyok és már elég szőrös vagyok odalent, szóval le akarom borotválni. Még egyszer sem borotváltam le és az lenne a kérdés, hogy milyen borotvát ajánlatok vagy ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
fanszőrzet,borotválás

2017. máj. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tökre férfiatlan a kisfiúkuki. Inkább örülnél, hogy végre szőrös...
2017. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De engem zavar,mert már szerintem túl sok szőr van odalent.
2017. máj. 2. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Én géppem nyírom. A borotvába beleakadnak a szőrcsomók és utána csíp meg viszket.
2017. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Tökmindegy milyen borotva. Csak ne legyen olyan amivel felvágod magad könnyen és nem egyszer használhatós/eldobhatós. Legyen elkülönítve, csak fanszőrzetre használd, arcra/kézre/lábra ne. Arra külön.

Én személyszerint hajnyírót használok egy intim szőrzet elleni fejjel, és rövidre vágom. Nem pattogzik ki, nem viszket, akár szexi is lehet meg egyebek.

Kérj fatertól vagy gyűjts egy nyíróra, az a legjobb.

2017. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Holnap meg azt kérdezed mit tegyek ,mert igy is nagyon kellemetlen . talán először ezt kellett volna kérdezned is,mielőtt szőrvágós hóbort magával ránt .
2017. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Én sima eldobhatos borotvaval borotvalom kb 3 éve 17f
2017. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Hajnyiró. De tedd rá a feltétet meg ne vágja a zacsid. Ha mindenáron borotválni akarod, akkor wilkonson protector. De ki fog pattogzani és baromira szúrni fog 1 nap múlva.
2017. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
27%
Néhány úri pics..tól eltekintve a nők szeretik a szőrt.
2017. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

De hogy kell leborotválni.Totàl férfiatlan!Ha túl sok és dús a szőrzet olló segítsègével vágd rövidebbre,fazonra,így férfias maradsz.


Nincs is értelme leborotválni,másnapra màr nő is ki a szőr,ami bökhet.A borotválástól meg ki is pattoghatsz,begyuladhat a szőrtüszöd is

2017. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az elektromos testszőrzet borotva vált be legjobban. Próbáltam egyszerű, sima borotvával és krémmel is. Azokat kevésbé szerettem.

Végülis lecsupaszítottad azóta valamivel?

2017. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!