Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől és meddig fájhat a herém?

Mitől és meddig fájhat a herém?

Figyelt kérdés

Pár napja azt vettem észre, hogy bal oldala lent kissé hátúl ellkezdett fájni, majd mintha ez átsugárzódott volna a bal herémbe és azóta nem mindig, de ha rágondolok, akkor tompa fájdalmat érzek.

Illetve mindigis kicsit úgy éreztem, hogy a bal herém mintha kevéssel nagyobb lenne a jobbnál, de nincs rajta tapintással érezhető csomó.


Ez 2 napja van. Mit csináljak? Meddig várjak mielőtt muszaj lenne orvoshoz fordulni? Kicsit félek orvos menni, mert kínosnak érzem hogy idegenek tapogatják a herém, és biztos hogy ilyenkor jutna valami izgató eszembe amitől még kínosabbá válna.


(Illetve nemhiszem, hogy felfáztam volna és azért fájna).


Köszi a válaszokat.



2017. máj. 3. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik here mindig nagyobb, mint a másik ez anatómiailag teljesen rendben van ne aggódj. Ha nem érzel rajta tapintással olyan dolgokat amik eddig nem voltak ott az elsőre jó.


Ez akár mellékheregyulladás is lehet, vagy prosztatagyulladás is az is kisugározhat a herékben és nem feltétlenül van más tünete még a kisebb tompa fájdalom kívűl. De sok más is lehet. Mozgásszervi probléma. Szűk alsó. Avagy izgalomba voltál és nem mentél el (vőlegénybetegség).


Nem kell azt kínosnak érezni, hogy az orvos megvizsgálja. Nem úgy fogja fogdosni, mintha a barátnőd lenne. És izgalomba sem fogsz jönni.

2017. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet tumor, mellékheregyulladás, sérülés. Én minél előbb elmennék, mert az hogy a herék tönkremegy kínosabb, mint hogy idegenek tapogatják.

Ha hirtelen nagyon erősen fáj, akkor irány a sürgősségi, mert a herecsavarodás esetén 6 óra jut mmegmenteni azt. (Nálad talán nem ez a helyzet, de ha besötétített a heréd, akkor de

2017. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jókat mondd az utolsó, de egyik sem igaz rád, főleg amit a kérdésben leírtál. Még hogy tumor...nézz utána jobban. :)
2017. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!