Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Huszonéves fiú vagyok és pelenkát viselek éjszakára. Használok hintőport illetve popssikrémet is a kiütések ellen. Szerintetek ezeknek a szereknek érezhető a hálószobámban a szaga? Mert én nem érzem, de arra gondoltam hogy mi van ha csak megszoktam?

Kérlek a kérdésre írjatok. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Régen nem használtm ezeket a kemikáliákat és sokszor kaptam kiütéseket. amióta ezeket használom nincs ilyen bajom.

amiket használok:

johnson hintőpor.

HIP popsikrém - ezt felnőtteknek is ajálják bőrvédő krémnek mert természetes nincs benne parafin-

és baba olaj.

Ezek a szobámban vannak tartva. Vajon lehet ezt érezni? Más megérezheti ennek a szagát ha bejön a szobába? Csak mert én nem érzem. De lehet csak megszoktam?

2017. máj. 4. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

"Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni."

Pelust viselsz férfi létedre és te azon aggódsz,hogy a popsidra használt hintőpor illatát megérzik-e a szobádban??

Amúgy én szeretem az illatát,szóval ha érezni is,akkor max.finom illat keringhet.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2017. máj. 4. 20:25 Privát üzenet

Érezhető.

Azért írom biztosra, mert mikor terhes voltam megvettem előre és hiába volt szekrényben, amikor bementem a babaszobába éreztem az illatát.

Amikor meglett a gyerek már nem éreztem, hozzászokott az orrom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2017. máj. 4. 20:29 Privát üzenet
a szag miatt szerintem felesleges aggodnod!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2017. máj. 4. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ELSŐ!

igen azért aggódom, fiúként miért nem viselhetek pelenkát? Amúgy rohadtúl nem akartam leírni, de én egy bántalmazott gyerek voltam. Megerőszakoltak!!!! Kérlek ne feszegessétek!!!

Második:

Na az marha jó. Mindig ezen görcsölök. :(

# 4/13Időpont 2017. máj. 4. 20:31 Privát üzenet

Második válaszoló vagyok.

Te kérdezted, én válaszoltam.

Ha nem akarod tudni a választ miért tetted fel a kérdést?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2017. máj. 4. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodt, akartam tudni, csak ezen görcsölök mostanában :( ennyi. csak leírtam.

# 6/13Időpont 2017. máj. 4. 20:39 Privát üzenet
Ha ennyire görcsölsz rajta, egy ötlet, a konnektorba dugható illatosítók elfedik az illatát. Rengeteg illat közül válogathatsz, 1-2 ezer ftért bárhol beszerezhető.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2017. máj. 4. 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon allergiás vagyok sokmindenre. Rovarirtókra is amiket konnektorba kell dugni :(

# 8/13Időpont 2017. máj. 4. 21:18 Privát üzenet

Első vagyok.Ne haragudj,erre tényleg nem gondoltam.Olvastam már itt hasonlókat,de ott fétisről volt szó.

Még egyszer,bocsi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2017. máj. 4. 21:24 Privát üzenet

potpourri?

Természetes, csak szárított virágok, vagy illatgyertya?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2017. máj. 4. 21:33 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tökönrúgás ellen hogyan védekezzek?
Mit tegyek a maszturbáció ellen?
Nagyon érzékeny makk ellen mit?
A szexiparban fogok dolgozni, de előtte szeretném magam HPV ellen beoltatni. Lehetséges ez férfiként?
Figymaszűkület ellen mit lehet csinálni?
Mit tegyek jobb herefájdalom ellen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!