Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Huszonéves fiú vagyok és...

Huszonéves fiú vagyok és pelenkát viselek éjszakára. Használok hintőport illetve popssikrémet is a kiütések ellen. Szerintetek ezeknek a szereknek érezhető a hálószobámban a szaga? Mert én nem érzem, de arra gondoltam hogy mi van ha csak megszoktam?

Figyelt kérdés

Kérlek a kérdésre írjatok. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Régen nem használtm ezeket a kemikáliákat és sokszor kaptam kiütéseket. amióta ezeket használom nincs ilyen bajom.


amiket használok:


johnson hintőpor.


HIP popsikrém - ezt felnőtteknek is ajálják bőrvédő krémnek mert természetes nincs benne parafin-


és baba olaj.


Ezek a szobámban vannak tartva. Vajon lehet ezt érezni? Más megérezheti ennek a szagát ha bejön a szobába? Csak mert én nem érzem. De lehet csak megszoktam?


2017. máj. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

"Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni."

Pelust viselsz férfi létedre és te azon aggódsz,hogy a popsidra használt hintőpor illatát megérzik-e a szobádban??

Amúgy én szeretem az illatát,szóval ha érezni is,akkor max.finom illat keringhet.

2017. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Érezhető.

Azért írom biztosra, mert mikor terhes voltam megvettem előre és hiába volt szekrényben, amikor bementem a babaszobába éreztem az illatát.

Amikor meglett a gyerek már nem éreztem, hozzászokott az orrom.

2017. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a szag miatt szerintem felesleges aggodnod!
2017. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ELSŐ!


igen azért aggódom, fiúként miért nem viselhetek pelenkát? Amúgy rohadtúl nem akartam leírni, de én egy bántalmazott gyerek voltam. Megerőszakoltak!!!! Kérlek ne feszegessétek!!!


Második:

Na az marha jó. Mindig ezen görcsölök. :(

2017. máj. 4. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.


Te kérdezted, én válaszoltam.

Ha nem akarod tudni a választ miért tetted fel a kérdést?

2017. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodt, akartam tudni, csak ezen görcsölök mostanában :( ennyi. csak leírtam.
2017. máj. 4. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire görcsölsz rajta, egy ötlet, a konnektorba dugható illatosítók elfedik az illatát. Rengeteg illat közül válogathatsz, 1-2 ezer ftért bárhol beszerezhető.
2017. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon allergiás vagyok sokmindenre. Rovarirtókra is amiket konnektorba kell dugni :(
2017. máj. 4. 21:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Ne haragudj,erre tényleg nem gondoltam.Olvastam már itt hasonlókat,de ott fétisről volt szó.

Még egyszer,bocsi.

2017. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

potpourri?

Természetes, csak szárított virágok, vagy illatgyertya?

2017. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!