Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hónap múlva leszek 13 és...

2 hónap múlva leszek 13 és megpróbáltam kiverni de nem jött ki semmi, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Az,hogy még nincsen spermád.
2017. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az első válaszoló írta: még nem termel spermát a szervezeted, de majd eljön az ideje annak is. Nekem is csak 13 éves korom után volt. (Igaz, hogy én akkor kezdtem maszturbálni, korábban nem csináltam.)
2017. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy még nagyon fiatal vagy. Nemsokára biztosan neked is lesz, szóval ezért ne aggódj, nincs semmi gond!
2017. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Több oka is lehet. A legvalószinübb az, hogy még nem vagy elég érett, tehát még nincs mi kijöjjön. A másik ok lehet, hogy nem voltál kitartó. Tehát nem csináltad végig.
2017. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Nemileg még fejlettlen,érettlen vagy ezért nincs spermád.


Van fanszőröd és ha igen mióta?

Ha van fanszőröd akkor már serdülsz.


Milyen magas vagy?

Akik a te korodban alacsonyabbak az átlagnál azok gyakran később érnek.

2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Most megkeveredett a 0 ra pontozó.Ne a % ra pontozz,hanem az adott válaszra .Mindenkit megtévesztesz .
2017. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamo77db ***** válasza:
100%
Egy kis idő kell még neki. Légy türelemmel! Hiszen olyan fiatal vagy.
2017. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs 6-os mivel én is 44$-os vagyok és volt ellenkező álláspontom témákkal kapcsolatban így a lepontozást nekem szánták,de csak a százalékot nézik úgy nyomkodnak.
2017. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Lehet hogy nincs még spermád. Semmi baj, nekem is csak később lett. Nemsokára lesz neked is, ne aggódj. Az hogy mekkora vagy mennyire szőrös nem feltétlenül mérvadó, van akinek előbb lesz szőr és utána sperma, másoknak fordítva.

Az is lehet hogy nem csináltad rendesen végig. Elélveztél? Attól még hogy nincs spermád ha jól csinálod akkor a végén jó lesz :)

2017. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kb 5 percig csinàltam és baromi jó érzés volt :-)
2017. máj. 14. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!