Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől érzek fájdalmat a herémben?

Mitől érzek fájdalmat a herémben?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy fáj a herém. Sugárzó fájdalmat, de nemtudom honnan. A combom, az ami szokott fájni, közvetlenül a lágyek mellett. Átnéztem a heréimet. Se csomó, se megdagadva, semmi. Egyedül az ondovezeték csatlakozási csomojat találtam meg. Alhasi fajdalmam is van, meg ma egy kissebb hasmenés társult hozzá. A bal mellékherém valamennyivel nagyobb mint a jobb. Mi lehet ez? Prosztata gyulladás? Gyakran ramtor a vizeles mostanában. Vagy a hormonok okozzák? Vagy én nem tudom. Lehet hogy beképzelem az egészet. Nemtudom. Segítsetek légyszi. 18/F

2017. máj. 9. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet.Egy urológus nem diagnizál ilyen részletesen .
2017. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Hererák is lehet..

Menj el urológushoz.

2017. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyos betegséggel senkit sem szabd rémitgetni .

Egyátalán nem olyanokat írt,ami arra utalna .

2017. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, a legvalószínúbb, hogy pl szűk gatya, boxer okozza, de lehet hogy túlzásba viszed a szexet/masztit, de lehet épp ennek az ellenkezóje is ,hogy kevesebbet csináltad es tele vagy. Ne aggódj 1-2 nap es elm7lil
2017. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nekem is volt hasonló többször is. Egyszer az amikor nagyon szűk nadrágot vettem fel és abban voltam egész nap főleg hogy sokat hajoltam, mozogtam és megnyomódott. Egyszer szintén szoros nadrágot vettem fel és egész nap az autóban ültem mert ez a munkám és a sok ki-be szállás is közrejátszott ennek, 3 nap után elmúlt, de ilyenkor mentem el dokihoz aki mondta hogy a nyomódás végett enyhén begyulladt, mondta hogy ha 4-5 napon belül nem enyhül vagy múlik el teljesen, akkor menjek vissza és visz ultrahangra meg egyéb vizsgálatokra.

Engem riogattak herecsavarodással, viszont az 10x nagyobb fájdalommal jár és kisugárzik nem csak az egész herezacskóra hanem erős alhasi fájdalommal is jár akár görccsel mint akinek nagyon kell nagy wcznie.


Nálam most 3 hete volt hasonló ott felfázás miatt volt probléma, és ezt én szúrtam el mert munkahelyemen laza hét volt és egy hideg téglán ültem meg alig mozogtam és akkor fáztam fel. Pár nap után elmúlt és semmi bajom.


De ez lehet akár fertőzés is.

2017. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!