Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kocsonyás, zselés sperma...

Kocsonyás, zselés sperma kevés folyadék vagy valami probléma van a háttérben?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre, hogy sűrű a spermám sőt ilyen kicsit zselés darabok vannak benne de kevésbé folyékony. Nem szoktam napi 2 litert meginni illetve régebben nem volt ilyen akkor napi szinten akár 2x is ejakuláltam, de az utóbbi időkben lett barátnőm és így talán heti 2x csinálom, együtt még nem voltam vele. Illetve kipróbáltam hogy ha többet ejakulálok akkor is ott vannak a zselés darabok de sokkal folyékonyabb. Ez lehet a folyadékhiány illetve, hogy nem olyan sűrűn csinálom vagy komoly baj áll a háttérben? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. máj. 13. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű folyadékhiánynak lehet betudni. A zselés kisebb darabok nem jelentenek olyan nagy gondot szerintem, amíg normális mennyiségben vannak arányosan. Ha aggódsz, akkor érdemes meglátogatnod egy orvost és mintát adni, abból minden kiderül. Esetleg ha lenne valami komolyabb gondod mégis jobb kigyógyulni belőle mielőtt az újdönsült hölggyel lefekszetek, hiszen lehet valami olyan áll a háttérben, aminek te csak a hordozója vagy, ő viszont súlyos tüneteket produkálhat akár az első védekezés (gumi) nélküli együttlét után is.

(21/N)

2017. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még gumival is produkálhat gondot?
2017. máj. 13. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Gumival nyilván nem ha nem szakad ki menet közben. Azért inkább a gyógyulás útját keresd mint a kibújót :)

Első voltam.

2017. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos fincsi lehet
2021. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!