Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy probrémám van, a testemben...

Egy probrémám van, a testemben!? többi lent

Figyelt kérdés
Még pedig a fejemben,már ez régóta van még 13éves koromban kezdődött el.Egyszer jöttem haza iskololából, és egy hangra lettem figyelmes mégpedig a fejemben,egy fajta kattanást éreztem menés közben. Majd egyre gyakoribbávált ez a dolog de csak akkor hallom érzem amikor sétálok,futok,edzek,de még ha fekszek akkor is erős mint egy óra kattanást hallok a fejemnél a jobb oldalán már 19 vagyok de még most sem szünt meg.Eddig még nembeszéltem róla.Ha valaki tudja hogy mi ez írjon.
2017. máj. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Vagy lehet hogy kicsi a vér ellátás, de azt nem hiszem. Esetleg orvos vagy pszhiológus? Nem vagyon vagyok jártas az úgyben.😕
2017. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát sportolok rendszeresen elég fojadékot iszok. De ugyan mégsem mújik el.Fájdalmat nem érzek,de elég idegesítő irodai munkát végzet és még ekkor is jelentkezek ami elég zavaró.Műtétem még sosem volt balesetemse.De akkor mi ez?
2017. máj. 13. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy ezt kivizsgálják,legalább 1 hét kórházi bent fekvésre lenne szűkség .A gond lehet az agy hallás központjában ,vagy a belső fülben .
2017. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az agyamban érzem,nem a fül a bűnös.
2017. máj. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!