Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezüst-kolloiddal van valakinek...

Ezüst-kolloiddal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Páromnak kb fél éve fáj az alhasa, heréi, húgycsöve. Orvosnál volt, nem vizsgálták, de antibiotikumot írtak fel neki. Segíthet az ezüst-kolloid?

35 éves.



2017. máj. 17. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Az ezüst kolloid manapság divatos kuruzsló módszer, nem jó semmire, viszont ártalmas, mert nehézfém tartalma miatt válogatás nélkül irtja az emésztőrendszerből a baktériumokat, így a szervezet számára hasznos baktériumokat is, és kicsapja a fehérjéket, irritálja a nyálkahártyát. Vizelet kiválasztó szervekbe viszont pont nem jut el. Ráadásul egy argiria nevű elváltozást okozhat (gogliban keress rá), aminek lényege, hogy bőrben kicsapódva szürkévé színezi a páciens bőrét ami többé nem múlik el. Menjen el egy magán urológushoz inkább.
2017. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Utánaolvastam, itt is minden azzal kapcsolatos kérdést átböngésztem. De annyi mindent írnak, hogy már nem tudom kinek-minek higgyek.

Kicsit szükösen vagyunk mostanában, s a magándokik általában csak össze-vissza írnak fel mindenfélét jópénzért. Nekem is rossz tapasztalatom van magándokikkal...

2017. máj. 17. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis orvosok ha meg sem vizsgálják. Amúgy nem jó semmire. Anyósom vett 2x is de semmit nem használt. Felesleges pénz kidobás.
2017. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több mint 20 db szemölcsöt távolítottam el vele a kezemről. Se fagyasztás, se lúg, se tapasz nem hatott, az ezüst viszont igen. Közeli hozzátartozóm 3 nap alatt esett át vele egy légúti megbetegedésen. Nekünk bevált, én csak ajánlani tudom. :)
2017. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen az ezüstkolloid igenis jo mindenfele gombara,fertozesre, betegseg gyogyitasara!

Nagyon sok eve hasznaljuk nemcsak mi hanem sok ismerosunk es eddig mindenki meg volt vele elegedve.A teleket teljesen egeszsegesen atveszelte az egesz csaladunk.100% ban hasznos!Vannak rola olyan remhirek hogy megfesti a bőrt meg mergezo...ez mind suket duma!Napi 1dl teljesen tokeletesen megvedi a szervezetet a betegsegtol.Sot en mondjuk csak heti 2-3kortyot iszok...Es prima!Mivel a kolloid felszivodik igy a verbol is kiirtja a kulonbozo mereganyagokat..Vagyis eljut a vizeletkivalszto rendszerhez is a veraram utjan.Allergias borreakcioim voltak.Nem helyileg kezeltem hanem ittam keves ezustkolloidot.Es lass csodat:Meggyogyultam...ismerosi koromben is szamtalan rendellenesseget helyreallitott...

2017. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!