Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik-e és ha igen, akkor...

Létezik-e és ha igen, akkor mormális?

Figyelt kérdés

Ha van egy csávó, aki szereti, imádja a barátnőjét és csak vele tudna lefeküdni, akkor ennek ellenére képes-e másra felállnia odalent, úgy, hogy nem izgult fel a meztelen lányra, csak egyszerűen merevedés lett a reakciója?

Kicsit egyszerűbben: észre se veszi, hogy felállt a másikra, mert nem felizgult rá, csak egyszerűen felállt. Ilyne létezik?



2017. máj. 19. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

A spontán merevedés teljesen normális, és nincs köze ahhoz hogy kit szeret(sz). A szexuális izgalom sem azt jelenti hogy csak egy ember irányába érezhető és nem is kell hogy párhuzamos legyen a szerelmi érzelmekkel.


A "csak vele tudna lefeküdni" eleve nem ösztönszerű vagy biológiai dolog hanem elhatározás, nem azt jelenti hogy mással ne tudna lefeküdni - csak nem akar.

2017. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, ezért nehezen értem meg. Én nem tudok más féfit kívánni, még annyira se érdekelnek, hogy rájuk nézzek az utcán vagy akárhol (szó szerint). Csak a párom érdekel, csak őt kívánom, csak ő rá izgulok fel. Ha itt lenne egy idegen meztelen férfi, nem hogy nem izgatna fel, de kb becsuknám a szemem és ideges elküldeném.
2017. máj. 19. 12:36
 3/19 A kérdező kommentje:

És ezek a másik problémám. "nem akar". Magyarán jelen van az, hogy kíván mást is. Mi van, ha 1x akarni fogja? Meg hogy lehet valakit megkívánni csak úgy? Én se kívánom meg a boltban azt az édességet, ami csak jól néz ki, de soha nem kóstoltam meg.

Segítsetek megértetni velem. Én nő vagyok, teljesen másként érzek és én ezt tartom normálisnak. Azt nem, hogy másra izguljon fel valaki, akit szeret a párom.

2017. máj. 19. 12:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Teljesen más a nők és férfiak szexuális "működése". A férfiak libidója nagyban függ a vizuális élményeken, míg a nőké nem. Mindenki számára ismert a "hűséget fogadtam és nem vakságot"-mondás, ami nagyban azon alapul hogy a férfiak igenis megnézik a többi nőt és képesek rájuk felizgulni függetlenül attól hogy valakit szeretnek.
2017. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez engem eléggé szivenüt.
2017. máj. 19. 12:42
 6/19 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja, hogy érzelmek nélkül nem tudna soha senkivel lefeküdni. Ezt elhiggyem neki?
2017. máj. 19. 12:43
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet minden férfi egyforma, vagy még is? Gondolok én itt arra, hogy létezik olyan férfi, aki úgy gondolkozik, mint én? Hogy meg se néz más nőket annyira se érdekli, és nem szokott senkire felizgulni, csak a párjára?
2017. máj. 19. 12:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindent az agy írányit .Ha az agyat nem érik megfelelő szexuális érzelmi ingerek,nem fog felállni,vagy ennek hiányában lankad is le .Van bizony ilyen,a szexuális ingerek tudat alatt is hatnak .
2017. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Én se kívánom meg a boltban azt az édességet, ami csak jól néz ki, de soha nem kóstoltam meg."


Hát én megkívánom, pedig én is nő vagyok. :DD

2017. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
""nem akar" ... Mi van, ha 1x akarni fogja?" - Valami miatt nem bízol meg benne eléggé. De az, hogy férfi, még nem ok erre. Más lehet a háttérben.
2017. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!