Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő HPV fertőződés...

Mi a teendő HPV fertőződés után? Ez örökké bennem lesz?

Figyelt kérdés

kb 1 éve észrevettem szemölcsöket belül a húgycsövemen, csináltattam hpv tesztet 6 os és 11 es pozitiv, szerencse a szerencsétlenségben hogy nem a legdurvább fajta, hanem "csak" szemölcsöt okoz, majd fél éve a végbélnyílásom körül is kijöttek szemölcsök. Volt minden féle gyógymód: Condyline, Aldara krém, Isoprosposine, gyümölcsöket eszek, szedek patikából kapható porokat. A vérképem egyébként tökéletes.

Voltam vastagbéltükrözésen is, még oda is el kellett mennem, de szerencsére csak kivül vannak szemölcsök, azon a részen (végbél) a krém el is mulasztja de újra előjönnek.

Míg a húgycsövemhez nem tudok hozzáférni, mert mostmár olyan helyen vannak, nem a peremén (ott már tiszta)

Nem tudom mit lehetne tenni...

Azt mondta az urologus hogy 1-2 év amég a szervezet legyőzi, ugyanakkor a neten meg ilyet olvastam hogy örök életemben vírushordozó leszek és bármikor előjöhet.

Jó lenne tisztában lenni a dolgokkal, mert akkor ha a második opció akkor nekem nem lehet párom, gyerekem sem. Esetleg ha szintén ugyanilyen törzzsel fertőződött lenne a hölgy, akkor nem tudnék kárt tenni benne.

A húgycsövembe valahogy bele tud látni az orvos hogy ne terjedjen befele? Mert úgy tudom hogy rákot nem okoz, de vizelési panaszok biztos lehetnek, elakad az útja ha megnőnek.

Legalább esztétikai probléma nincs vele, mert mint írtam a végbélből 1-2 nap alatt kiszedi a krém, a húgycsőben pedig nem látszik.


25 F



2017. máj. 19. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van. Tavaly nyáron azt mondta az orvosom, hogy 1 év alatt magától elmúlik, mert legyőzi az immunrendszer, de még mindig megvan...

Szóval elvileg elmúlik, csak baromi sokáig tart.

2017. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sikerzlt kikezelned magad?
2018. nov. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy néz ki :)
2018. nov. 10. 14:08
 4/7 anonim válasza:
Orulok neki :) mit hasznaltal? Vagy hagytad a termeszetre? :)
2018. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kenegettem egy krémmel már nem tudom a nevét, meg ecsetelő condyline. Aztán elmúlt. 2 év után.
2018. nov. 10. 19:55
 6/7 anonim válasza:
Beszelhetunk privatba?
2018. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de nagyon ritkán vagyok gépnél
2018. nov. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!