Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez fordulhatnék a problémám...

Kihez fordulhatnék a problémámmal? 16/f

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy nemiszervi rendellenesség folytán (fordyce foltok), esélyem sincsen egy olyan életet élni mint a több normális fiúnak. Tudom,hogy sokan azzal fognak jönni,hogy még korai,de minden lány azért szakított velem eddig mert nem vettem élő amikor kellet volna...úgy érzem depresszióba fogok esni emiatt. Nem tudom kihez fordulhatnék. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is.
2017. máj. 20. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Plasztikai sebészhez.
2017. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyibe fájna?
2017. máj. 20. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
A pasik kb 70 % nak vannak Fordyce pöttyei, semmiben nem akadályoznak senkit
2017. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
2017. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

BŐRGYÓGYÁSZHOZ!


De ha megfelelően kezeled, magától elmúlik.


[link]

2017. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Én soha nem nézegettem reflektor alatt, nagyítóval a partnerem nemi szervét, lényeg, hogy ápolt legyen az illető.

Ezzel az erővel akár lehettek nekik foltjaik, a fene tudja.

Kezeld és kezeltesd magad, ez nem ragályos, tehát nyugodtan élhetsz nemi életet, annál is inkább, mert egy okos és felelősségteljes 16 éves ugyebár gumit húz!

2017. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudod, hogy egy nagyon gyakori elváltozás? És nem is olyan feltűnő, mint gondolod! Magánorvosnál lézerrel el lehet tüntetni, de nem biztos, hogy érdemes vele foglalkozni.
2017. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha jó utána olvasol erről orvosi könyvekben,ott az olvasható,hogy ez nem kóros állapot,ezért nincs rá gyógyszer,és a jövőben sem lesz. Csupán esztétikai jelleget ölt . Egyedül a magán klinikán foglalkoznak vele .Eltüntetése lézeres kiégetéssel történik .Minden kiégetésnek ott marad a helye,és ilyenek újra elő jöhetnek .

Ez művelet nagyon költséges is .

A testünkön itt a legvékonyabb a bőr,és ezek aki fagyú pontocskák ezért látszódnak át .

2017. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

5-ös vagyok és emberi kíváncsiságból indíttatva érdeklődnék azoktól, akik 0-ra értékelték a válaszom, hogy mi volt a problémájuk azzal?

Tényleg áruljátok már el!


Az a mondatom nem tetszett, hogy forduljon bőrgyógyászhoz?

Mi ezzel a baj? Kihez kellene fordulnia egy bőrbetegséggel?


Vagy ez?


"De ha megfelelően kezeled, magától elmúlik."

Könyörgöm, nem a kisujjamból szoptam, az idézet linkben szereplő cikkben van, így


"A Fordyce-foltok jóindulatú elváltozások, amelyek idővel maguktól eltűnnek...."

"A foltok eltűnésének gyorsítása érdekében érdemes odafigyelni a megfelelő higiéniára, több fokhagymát és A-, C-, D-, E-, illetve K-vitamint fogyasztani.


Részletek: [link]


Tényleg csak kíváncsi vagyok, - a pontozás hidegen hagy - nekem nem kell innen igazolás a képességeimre.

2017. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is vannak, de soha nem okozott gondot.

Ne görcsölj ezen, mert úgy se tudsz tenni ellene semmit, csak stresszeled magad feleslegesen.

Ha meg nagyon zavar, próbálj meg inkább este, sötétben vagy félhomályban randizni a lánnyal, amikor biztosan nem látjátok.

Bár ha jó az előjáték és beindítod a lányt rendesen, ez lesz az utolsó, amivel törődni fog.

2017. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!