Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez a kellemetlen...

Mitől van ez a kellemetlen érzés amikor rendesen merev állapotban hátrahúzom a bőrt?

Figyelt kérdés

Lankadan teljesen hátratudom húzni a pénisz tővéig a fitymát fájdalom nélkül szóval a szűkület kivan zárva.

Mereven is letudom húzni egy 2 cm-rel a makk alá, ha tovább akarom kicsit feszül.

Arra gondoltam, hogy mivel évekig úgy végeztem önkielégítést, hogy nem húztam hátra a bőrt csak a makk feléig ezért hozzászokott ahhoz hogy nincsen hátrahúzva. Mostanában úgy szoktam, hogy teljesen hátrahúzom és már nem annyira kellemetlen az önkielégítés úgy. Ja egyébként a péniszem mindig száraz és kicsitt az elején rossz hátrahúzni, mert tapad a makkhoz a bőr, de utána már okés.

Ti mit gondoltok?

ui: Fürdésnél semmi gond nincsen a hátrahúzással.


2017. máj. 21. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Szia, kort is lszi.
2017. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17, fél év múlva töltöm a 18-at
2017. máj. 21. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagy valószínűséggel nem szokott hozzá a makkod és a bőröd az ingerekhez.

Játszál vele úgy, hogy hátra húzod teljesen és síkosítót is használhatsz, hogy a makkodat úgy ingereld.

2017. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!