Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fékalávarrás mennyibe kerül?

Fékalávarrás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Erről a fogalomról,vagy minek is nevezzem,még nem hallottam .Fejtsed kicsit bővebben kérdésedet .
2017. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Minek fejtsem ki bővebben?

Úgyse tudod miről van szó. Honnan tudnád akkor az árakat?

Tapasztalatod meg biztos, hogy nincs a témával kapcsolatban.

2017. máj. 21. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért fejtsd ki, mert ilyen beavatkozást nem végeznek urológusok. 😌 Akiről pedig hallottál róla őt nem biztos, hogy mindenki ismeri. 😉
2017. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

4. rész (majdnem legalul)

2017. máj. 21. 16:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Írj Fekete Ferenc urológusnak emailt. Ha valaki akkor Ő tud válaszolni. Címe: feketedoktor@gmail.com
2017. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt talán nem a gyakorikérdéseken kéne megkérdezned, hanem azon az oldalon, amit belinkeltél! Itt te is tudod, hogy senki nincs semmi ilyesmivel képben!
2017. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként meg logikusan végig gondolva, szerinted minek van Feketének több tízmillió forintos felszerelése, meg csilli-villi rendelője, ha nem azért, hogy annak árát valami borsos hókuszpókuszért veled fizettese meg, azon túl meg legyen mire hivatkoznia, miért olyan drágák a beavatkozásai? Hát mert ő lézerrel dolgozik! Neki egy ilyen egyszerűen nem érné meg!

Nem is hiszem, hogy tudnà mi is ez, főleg, ha rákeresel a nyílt neten, szinte semmi nincs róla, erre már az oldal is figyelmeztet, hogy az eljárás nem igen ismert!

Menj inkább vissza a fityma.net-re és ott érdeklődj, mert itt csak hülyének nézeted magad, kérdező!

2017. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha felteszek egy kérdést mert nem tudom a választ akkor nem én vagyok a hülye!

Én tanulni akarok, tudni akarok!

Ha valaki meg nem tud vagy nem akar válaszolni az NE is ÍRJON!

2017. máj. 21. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Hali !

Bocsi,hogy zavarlak,még akkor is jónak látom mostani írásaid,ha engem mindig 0 ra is értékelsz .

Azt gondolom lemaradtál arról,ami itt kora délután zajlott le . Még a letiltásomat is kezdeményezték,és még támogatója is akadt .A nyilvánosság előtt kellett megvédeni magam,még a kérdező is nekem esett. Annak ellenére hogy én privibe beszélgetést nem is kezdeményeztem,de erősen tolta az ellenem összeszövetkezettek "szekerét".A moderátor aztán levette a személyeskedő válaszokat,a kérdezőével együtt .

Lenne mit írni a válaszod után,de sajnos nem tehetem meg .

El kellett döntenem,nekem mi a fontosabb,nem akarom minősiteni a kérdezőt,neki is szóljon a következő válaszom ,vagy maradjak szépen csendben a gyakon .

Üdv.

2017. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Az üzi a 7 esnek szólt.

előző

2017. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!