Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogyhatnák szeméremdomb...

Hogyan fogyhatnák szeméremdombból?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de talán nem is annyira az. Az a helyzet, hogy régen kövérebb voltam és azóta lefogytam, de a szeméremdombom még elég zsíros és a péniszem is kisebbnek látszik (kb.14cm), ami zavar. Tudom hogy ez átlagos így is, de olyan furcsa így, hogy alapból nem vagyok kövér, de a szeméremdombom meg kövér. Milyen gyakorlatok vannak ilyen problémára? Köszönöm! 20/F
2010. máj. 17. 09:50
 1/6 anonim válasza:
Szeméremdombja csak a nőknek van. Egyébként fogalmam sincs hogyan. Sorry az offért.
2010. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha van szeméremcsontunk, akkor van szeméremdombunk is! Igen is van a férfiaknak is. (Biológia óra!)
2010. máj. 17. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatokkal. Nekem bejött.
2010. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
próbáld ki a tökgyalut!
2010. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akard hogy csontos legyél ott mert pár erőteljes lökés után fájni fog a csajnak!
2010. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarok csontos lenni, csak olyan aránytalan így...!:S
2010. máj. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!