Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Mennyire...

Rövid a fitymafékem. Mennyire nagy a baj?

Figyelt kérdés
Régen nem tudtam lehúzni a makkról a bőrt amikor merev volt a péniszem. Most már lemegy,de a makk alatt rögtön megáll. Ezzel nincs is baj,de onnan elég nehézkesen megy vissza. Lehet hogy mindenkinek így működik,de én ilyet még nem tapasztaltam,ugyanis eddig nem is ment le odaáig.. :D Amikor a makk alatt van a fityma mereven,nem fáj és nem zavar,de félek,hogy amikor elélvezek így bármi baj történik(elszakad vagy nem tudom..) Szerintetek lehet ilyen vagy nincs félnivalóm? Tudom,hogy szinte mindenki a műtétet javasolja meg hogy menjek orvoshoz,de nem szeretnék MÉG. Kérem az ilyen válaszokat hanyagoljátok. 16/F

2017. máj. 24. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs baj. Akkor van gond, ha merev állapotban nem tudod a bőrt a makkodról hátrahúzni. Nem fog elszakadni, ne aggódj. :)
2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanígy voltam én is, sokáig le sem tudtam húzni, ill. hosszas önkínzás után mire sikerült, nekem is megállt alatta, rövid a fék...

Aztán egyre kevésbé volt zavaró, nem jártam vele dokinál, a szexuális életem rendben volt mindig is.

Szóval nem feltétlen kell parázni miatta.

ha aktus közben fáj, azért érdemes elmenni dokihoz szerintem...

2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Persze gondoltam én is a dokira fájdalom esetén,de eddig nem volt zavaró. Mindig úgy élveztem el,hogy visszahúztam kicsit a makkra a bőrt,ha alatta hagyom akkor sem lesz baj?
2017. máj. 24. 16:25
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
menj ek urológushoz, az megnézi és kész.
2017. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és a fitymafék az a kis bőrdarab, ami a makkot köti össze a fitymával. Neked nem az rövid, hanem a fitymád szűk egy kicsit.
2017. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3 pont az ilyen válaszokat kértem, hogy mellőzzétek...

#4 Tudom,hogy mi a problémám. A fék rövid. Lehet hogy a fitymám is szűk egy kicsit,de a fék okozza ezt.

2017. máj. 24. 16:28
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem baj, ha az árokban marad. Masztinál se.
2017. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező,

amikor a fitymád az árokban van, merev állapotban, a makkod hegye húzódik, lehajlik?

2017. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Nem.
2017. máj. 24. 16:38
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Azért kérdeztem, mert a rövid fitymaféknek az a lényege, hogy elhajlítja a makkot. Ha neked ilyen nincs, akkor neked nem a rövid fitymafék a bajod, hanem egy nagyon enyhe fitymaszűkület, ami egyre javul, és mire használnod kell, már semmi baja se lesz, tulajdonképpen már most sincs.

Kicsit erőltesd, és tágulni fog.

2017. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!