Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szakmai alkalmassági vizsgal...

A szakmai alkalmassági vizsgalat hogy zajlik? Mit vizsgálnak, iskolába kell? Az iskola orvosa vizsgál meg? Aki volt már ilyen vizsgálaton írj prívátba is? Fiú vagyok

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk az iskola orvosa csinálta, mindent lemernek, mindent megvizsgalnak, nálunk például teljesen meztelenre kell vetkőzni, és még ott is megvizsgal a doki 17f
2017. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Kis gatyára vetkőztünk és úgy mentünk be. Vizsgált látást, hallást, stb. Meg a gatyát lehúzatta velem, s mondta, hogy húzzam fel a fitymám. Megnézte, hogy nincs-e fitymaszűkületem. Rendbe voltam, s kimehettem.
2017. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos és iskola függő.Alap vizsgálatok vannak(magasság,súly,vérnyomás,látás,hallás,lúdtalp stb),van ahol fitymaszűkületet is néznek,de ez a vizsgálat nem kötelező,de választott orvossal is elvégezhető.Nálunk anno nem volt alkalmaságin,ismerőseimnél sem,iskolaorvosin is csak egyszer probálkoztak nemiszerv vizsgálattal de senki nem jàrult hozzá,haverjaimnál meg van ahol volt,máshol nem.
2017. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szokásos dolgok: tömeg, magasság, hallás, látás, színtévesztés, van, ahol külön kérnek vizelet- és vérvizsgálatot, illetve bőrgyógyászati igazolást (pl. pék-cukrász, egészségügy), tüdőszürő, fogorvostól igazolást.

Nálunk nem kellett mesztelenre vetkőzni, meg sehol sem, egyik haveromtól sem hallottam. 8. osztályban a védőnő ellenőrzött le mindenkit.

2017. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálad mi volt?

Én iskolamba csak alap vizsgálat volt mindig csak a polót kellett levenni

2017. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!