Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció az urulógusnál?

Erekció az urulógusnál?

Figyelt kérdés
Holnap megyek urulógushoz egyedül de félek ,hogy esetleg fel fog állni... Kiverni meg nem szeretném előtte mert akkor meg folyni fog utána az előváladék. És egyébként nem vagyok meleg csak gyakran előfordul mostanában, hogy kellemetlen helyzetekben feláll.16/f
2017. máj. 24. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódj,ez másnál is előfordul.Az urológus fel van az ilyen helyzetekre készülve,nem csinál ebből nagy ügyet.
2017. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kiverném előtte, utána meg jól megmosnám.

Gondolom nem szokott neked se órákig folyni az előváladák órákon át.

2017. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ciki
2017. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, előfordul; az orvos sok ilyet látott már. Ha az megnyugtat, én is tartottam ettől, de nem történt semmi. Az urológia nem az a hely, ahol olyan könnyen feláll az embernek - még annak ellenére sem, hogy az orvosom és az asszisztensei (három fiatal nő) mind végigfogdosták a nemi szervem.
2017. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te tehetsz rólla , ők provokálnak hogy fogdosnak. :D
2017. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!