Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes körülmetélés vagy...

Teljes körülmetélés vagy részleges?

Figyelt kérdés
Rövid volt a fitymafékem, ezt megműtötték, nagyon szép lett és kényelmesebb is, viszont sajnos berepedezett "gyűrű" van a fitymámon, teljesen hátra tudom húzni (merev állapotban is) csak kellemetlen, meg esztétikailag sem egy szép látvány. Az orvos teljesen körülmetélné, viszont ha valaki mesélne a tapasztalatairól a részleges körülmetéléssel kapcsolatban, lehet azt választanám. Az orvos azt mondta ez is egy megoldás, viszont akkor maradna ott bőr rész és szerinte vagy teljesen fedve legyen a makk vagy egyáltalán ne. Megtudom érteni ezt, részben igazat is adok neki, mégis kíváncsi lennék milyen egy pénisz ami részlegesen van körülmetélve? Aki már átesett ezen a műtéten segítsen kérem! :(

2017. máj. 27. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én a teljeset választottam. Nekem ez bevált!
2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is szedesd le a felesleget akkor mar. Nekem bevallt
2017. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem metélt,alapból rövid a bőr,fedetlen mindig,borzalmas,nem jó,önként a helyedben biztos nem választanám ezt az állapotot.
2017. máj. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Teljes. Nekem saját elhatározásból lett ilyen, és nagyon nem bántam meg.
2017. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Teljes
2017. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a teljest kerüld el,nem szép látvány az állandö fedetlen makk,főleg ha nagyon eltér a makk színe a pénisztől vagy túl nagy.Meg van akinél a hirtelen fedettség makk érzékenységet okoz.Másik orvos véleményét is kikérhetnéd,meg akàr képeket is keres részlegesen metélt vagy alapból nem teljesen.fedett makkról.
2017. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első orvos rögtön metélésre küldött volna, vissza mentem egy másikhoz akiről szinte csak pozitív véleményt hallottam és nem csalódtam, korrekt volt azt mondta, hogy először csináljuk meg a rövid fityma fékemet, ez megtörtént és nem okozott csalódást a Doktor úr munkája. A helyzet is javult, az egyetlen probléma az, hogy megmaradt a "körkörösen berepedezett bőrgyűrű" ami leginkább esztétikailag zavaró, de biztos hogy szex közben is kényelmetlen pillanatokat okozna. Ha merev a péniszem letudom húzni teljesen a fitymámat de kicsit kellemetlen.. fájni nem fáj, az túlzás lenne ha ezt állítanám. Néztem képeket körülmetélt péniszekről, nem csúnya szerintem, viszont nem akarom hogy érzéketlenebb legyen a makkom. Részlegesen körül metélt péniszről nem találtam képet. Én is inkább meghagynám a fitymámat de azzal a berepedezett résszel az elején muszáj valamit kezdeni..
2017. jún. 3. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
az első pár hétben érzékenyebb. utána nincs vele gond semmi
2017. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
A teljes körülmetélést válaszd. Nekem részlegesre lett megcsinálva, ha vége ennek a nagy melegnek megcsináltatom én is a teljes körülmetélést
2017. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerüld el a tkm-et,fitymaszükület kezelésére nem csak a metélés van, viszont menj vissza az orvosodhoz mutasd meg,mond el mi a gondod és kérd ki a véleményét
2017. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!