Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermámtól bepirosodik a bőr,...

Spermámtól bepirosodik a bőr, sör+elélvezés+pisi után csíp, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal amit már régebb óta (néhány hónapja talán?) tapasztalok.

Jelenleg nincs barátnőm, néha esténként iszok egy sört és azt tapasztalom, hogy utána ha khm önkielégítést végzek semmi gond, egészen addig amíg nem megyek el pisilni, miután kipisiltem a sört utána csíp a vége, plusz olyankor elaludni is alig tudok, mert az egész (talán húgycső?) igazából fáj, vagyis kellemetlen érzés.. De ez egy negyed óra után elmúlik.

Lehet kicsit furcsa, hogy a sörrel hozom összefüggésbe, de ha sör nélkül végzem, és utána pisilek akkor semmi gond, vagy ha nem végzek olyan tevékenységet csak szimplán sörözök és pisilek akkor semmi gond..

Arra tudok gondolni, hogy esetleg kémiailag valami nincs rendben a spermámmal és a 2 anyag kémiailag keveredése ezt okozza? Mert nem hiszem, hogy ez normális..


Plusz most azt tapasztaltam, na nem akarok itt nagyon részletekbe belemenni így is kellemetlen a téma, de a sperma ma a hasamon kötött ki, melyet csak letöröltem, és később egy 20 perc múlva mentem zuhanyozni, akkor vettem észre, hogy ahol volt ott teljesen bepirosodott a hasam, mintha kiütések lennének. Ezt eddig maximum szőrtelenítés után tapasztaltam, máskor nem, meglepett a dolog, még most is látszanak pöttyök (1 órára rá) de már nem látszik annyira..


És ha már itt tartunk még egy dolog jutott eszembe már korábban a sörös dolog csípése miatt, csak eddig nem foglalkoztam vele, hogy érdeklődjek, korábbi barátnőmnél (nagyon sok idő eltelt már) miután Ő elélvezett (tehát én még nem) utána csípett neki és nem is engedte hogy folytassam, mert már az érintés is fájt neki utána, ez a szex rovására is ráment, beszéltünk róla, hogy menjen el dokihoz, de nem került rá sor és szakítottunk (nem emiatt, már érlelődhetett benne) de gondoltam arra is, hogy lehet már nem kívánta velem és ezért volt neki ez az érzés.. bár erre határozottan mondta hogy de akarja, majdnem sírt miatta, hogy miért van ez, nem tudom, azóta nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, csak mostanában amilyen tüneteim vannak ez is eszembe jutott..


Szóval nem tudom lehet e összefüggés a 3 dolog között, mi lehet az oka. Köszönöm.


2017. máj. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos ez érdekes. Nem lehet hoy kicsi a nyílásod? Vagy nagyot lőssz? Ha a sőr eddig is csípett akkor nincs köze. Ha pisikor nagyon nyomod akkor se nagyob fáj. Legalábbis szerintem. Szerintem nincsen nagy fössze függés. Privátba írj ha szeretnéd.
2017. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejrettem lehet hogy a spermiumod irritálja a bőrödet. Lehetséges nem bizztos. #1-es vagyok
2017. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel, hogy kicsi a nyílásom, és eddig egyáltalán nem csípett. És most is csak élvezés után, ezért gondolom hogy a kettő kombinációja okozza.. Nagyon érdekes, nem értem én sem.. tehát elélvezés+pisi semmi gond, sör+pisi semmi gond, sör+elélvezés+pisi gond.

A spermiumom irritálhatja a bőröm, erről én is olvastam már, de ezt korábban soha nem tapasztaltam..

Ezért inkább arra gondoltam, hogy lehet-e ez valami betegség, mármint komolyabb, nem allergia, hanem fertőző vagy hasonló.

Viszont azt is tapasztaltam, mióta ez az egész van, hogy sokszor pisilés után még mikor elraknám jönne egy kevés (sajnos előfordult elraktam, és utána folyt még egy pici), erről a prosztata gondok jutnak eszembe, de 29 vagyok, nem kellene, és egyik napról a másikra alakult ki.. Szóval ez is furcsa..

2017. jún. 1. 01:04
 4/4 PeetZee válasza:

Ez nem hülyeség.

Pár éve műtöttek és volt katéterem is.

Nekem kb azóta van ilyen problémám.

Nagyon sokáig tartott mire rájöttem.

Csípőset ettem?

Durva voltam?

Vagy durva volt a barátnőm?

Nem.

De egy valami közös volt.

A sör.

Ha elélvezek de nem ittam akkor semmi baj.

Ha iszom egy sört akkor ég mintha most vették volna ki a katétert.

Nem vagyok nagy piás és emiatt tarthatott sokáig rájönni.

Ilyenkor ég. Még a hasam is fáj.

Rám jön a hasmenés.

Valamikor egy fél órát ülök a wécén. Nem múlik...

2019. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!