Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Második randi. Szex lett...

Második randi. Szex lett volna, de nem állt fel. Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A második randis szex az oka. Előtte jobban megismerni a másikat meg össze jönni luxus.
2017. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy akartam,csak nagyon beindult a csaj.Láttam,hogy mennyire szeretné. Szóval nem voltam még készen ezekszerint...
2017. máj. 28. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen könnyen kapható lányokat messziről kerülni kell.... neked gondolom vannak gátlásaid,amit egy igazi megértő társsal közös szexuális életben le tudnál vetkőzni és nem lenne olyan probléma, hogy a teljesítmény kényszer miatt nem lesz merevesésed.
2017. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát, ha nekem komoly terveim lennének egy nővel, meg akarnám ismerni, szerelmesnek lenni, randizgatni, szép fokozatosan, romantikusan eljutni oda, hogy együtt legyünk, akkor nekem is elég lohasztó lenne, ha a második randin ráugrana a farkamra, mint valami olcsó prosti.

Persze, tudom, sok férfi örül, mikor az ilyeneket egy alkalomra elviheti, csak utána sír a szájuk, hogy miért nem találnak normális nőt... a nők meg azért, mert nem találnak olyan pasit, aki megbecsüli őket... hát, nehéz is olyat megbecsülni, aki két találkozás után aláfekszik bárkinek. Plusz az izgalom is rögtön odavész, ha már az elején megkapok tőle mindent, minek erőlködjek később?

Keress értelmesebb nőt, ez ennyit ért, majd valaki más megdugja, aztán boldog lesz.

2017. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Na én pont azért szoktam minél hamarabb lefeküdni a pasikkal, hogy kiszűrjem az ilyen impotenseket. Mekkora pofára esés már, ha hónapokig jártok, már beleszerettél, erre kiderül hogy fel sem áll neki. pfff
2017. máj. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

#5: Megvan a napi troll ! :)

Vagy a napi pitsa. Melyikre lennél büszkébb? :)

2017. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aranypanda ***** válasza:
100%

Karinthy Frigyes felesége panaszkodott Déry Tibornak, hogy vele az első lefekvéskor minden pasi impotens. Vagyis ez nem függ egyértelműen a randik számától.

De az, hogy a lelkednek hiányzik valami az erotikához, nem impotencia. Orálisan kellett volna a lányt elintézni.

2017. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen lány kell neked. Ő elégedetlenkedni fog melletted, és félrelép, te meg frusztrált leszel, mert más a lelkületed. Ő azt szeretné, ha jól megrakná valaki (attól még nem prosti, hogy szereti a szexet), te meg szeretkezni.

Senkire nem kell emiatt haragudni, jobb, ha mielőbb kiderül. Válassz egy más kategóriájú lányt.

2017. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha túl sok alkoholt fogyasztottál előtte, az is lehet ilyen hatású.
2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor bena vagy prud a csaj is hiaba jatssza a szexkiralynot. Kis kezimunka/oral (elojatek ugye) es rogton folall.
2017. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!