Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen hova menjek pénisz...

14 évesen hova menjek pénisz vizsgálatra?

Figyelt kérdés
14 vagyok és el szeretnék menni pénisz vizsgálatra de nem tudom hova kéne mennem, szerintem fityma szűkületem van csak én nem tudom biztosra , egyedül akarnék menni úgy hogy ne tudják meg az ismerőseim , mert cikinek találnák

2017. máj. 28. 23:18
 1/5 anonim válasza:
100%
urologushoz. régen lehetett lakhelytől távol is. ma nem tudom igy van e. nekem is volt ilyen és én se vertem nagy dobra, hiába ugyanolyan szerv mint a többi sok a félkegyelmű az ismerősők között
2017. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
senki nem tudja meg, elmész urulógushoz és kész... nem kell senkinek tudnia, miért mész
2017. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem akarsz urologushoz, elmesz a haziorvoshoz,akár egyedül, és ő is meg tudja mondani hogy mi a helyzet, én is így voltam 17f
2017. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emailben kérj időpontot az urológiára
2017. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 éves kortól elmehetsz urológushoz egyedül,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit,lakcím kártyát vigyél.


Vagy elmész rendelési időre és ha kijön az urológus ajtaján az aszisztens akkor gyorsan oda mész hozzá és neki adod a papírod és majd behívnak,de előfordulhat hogy több órát kell várni.

Vagy olyan is előfordul hogy sorszámot (ez ritka)kell húzni és a kis kijelző jelzi mikor kerülsz sorra

Vagy pedig telefonon kimeresed az urológia számát vagy egy általad kiválasztott urológus számát és telefonon kérsz időpontot



Ha enyhe a fitymaszűkületed akkor lehet hogy szteroidos krémet ír fel a doki.

Mindenképp vizsgálat után kapsz ambuláns lapot amin rajta lesz mit állapított meg az orvos,milyen kezelést javasol.

Az màr a te dologod hogyan tovàbb.


Ha műtétre lenne szükség ott viszont szülői hozzájárulás szükséges,tehàt akkor a papírt a szüleidnek mutasd meg.

2017. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!