Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem lenne?

Fitymaszűkületem lenne?

Figyelt kérdés
A hímtagomról erektált állapotban nehéz, és kissé fájdalmas lehúzni a fitymát, eléggé feszül, és ha elengedem, visszaugrik a makkomra. Muszáj ezt megműteni, vagy meg lehet oldani házilag is? Olvastam, hogy elvileg miközben feszül, langyos vizet kell folyatni rá, és az segít, ez mennyire igaz? 17f

2017. jún. 2. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
A bőr nyúlékony. Próbáld meg "kinyújtani", úgy, hogy ugye visszahúzod, és úgy hagyod
2017. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom úgy hagyni, mert visszaugrik majdnem a tetejét, próbáltam már
2017. jún. 2. 07:35
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

nyugodtan baszkuráld mindenféle házi módszerekkel ahelyett, hogy elmennél egy dokihoz.


ugyan mi vesztenivalód lesz, ha valami kárt okozol a farkadban, nem?

2017. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Langyos vízzel aztán tényleg több kárt okozhatok benne mint az orvos azzal hogy felvágja
2017. jún. 2. 09:04
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Meleg vizben , a kádban tudod tágítani.De muszáj lenne valami krémet beszerezned hozzá mert berepedhet a fitymád.
2017. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Amelyik barom még ahhoz is nyomorék,hogy értelmezze a válaszokat,az minek pontoz?

A sok retardált miatt már nem is nagyon érdemes válaszolni.

Az urológus ír fel krémet,aminek segítségével lehet tágítani a fitymát,ti lepontozós debilek.

2017. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nekem is volt anno., talán pont a te korodban. Elmentem urológushoz, megnézte, elmentem műtétre, leborotválták a fanszőrzetet, beadtak egy bogyót és a többire nem emlékszem. Utána volt kicsit kellemetlen a varratok miatt, de túl lehet élni, ha szeretnél nemi életet élni, akkor sanszos, hogy ezen túl kell esni. Azt javaslom, beszélj róla a szüleidnek is, el fognak küldeni orvoshoz.

Jobbulást! :)

19/F

2017. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fitymaszükület,akár rövid fitymafék is lehet.Fitymaszükületet ha enyhe szteroidos krémmel amit urológus ír fel lehet kezeltetni(14 éves kortól egyedül el lehet menni urológushoz;beutaló nem kell,ha viszont műteni kell ahhoz 18 éven aluli esetében szülői hozzájárulás kell).


Meleg vìzben is lehet,de nagyon óvatosan a fitymát tornáztatni.

Csak nagyon súlyos fitymaszűkület esetében kell metélni,enyhébb fitymaszükületnél több olyan műtét is van amikkel a fityma megmarad.(fityma plasztika,z plasztika,bemetszés)


Tehát nem csak a metélés létezik

2017. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Le tudod húzni a makkról a fitymád?
2017. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, le tudom, csak erektált állapotban nehézkes lehúzni, és visszaugrik ha elengedem
2017. jún. 5. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!