Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sterilizáltatni akarom magam...

Sterilizáltatni akarom magam na de hogyan? 21/f a többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a férfiaknál az elköttetés/sterilizálás hogyan zajlik ? és mien engedélyek kellenek hozá ? vagy egyáltalán hogyan kezdjek hozzá ehez a procedurához ?

Sokakat érdekelhet hogy mért is akarom ilyen fiatalon sterilizáltatni magamat a válasz erre egyszerű 10 éves korom óta kis babák vettek körűl ès egyszerűen undorodom tőlük és nem érzem azt hogy én valaha is gyermeket akarnék aki tönkre teszi egy ember életét egy egész életre ez persze csak az én véleményem és nem szeretném ha valaha is becsuszna egy két ilyenneset és ezzel is meg kimélni a gyereket / lányt a szűlési borzalmak tól nekem nem való gyerek és sose fog kelleni szóval várom az épitö jellegű válaszokat elöre is köszönöm



2017. jún. 9. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A google a barátod. [link]
2017. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönőm 😄
2017. jún. 9. 12:33
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Amennyiben nincs egészségügyi indikáció, abban az esetben csak a 40. életév betöltése, illetve három vérszerinti gyermek születését követően kérelmezhető a vasectómia. Az egészségügyi törvényben meghatározott feltétel(ek) fennálltát a kérelmező személyazonosításra szolgáló igazolványának adataiból, továbbá vér szerinti gyermekeinek születési anyakönyvi kivonataiból kell megállapítani.


Részletek: [link]

2017. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez remekül ki van találva. Normál esetben nem elég indok, hogy sok kisbaba vett körül. Személy szerint pszichológusi vizsgálathoz kötném...
2017. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
legalább 3 gyerek és/vagy 40 év felett csinálják csak meg. 19 évet várhatsz még :D
2017. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Őszintén ezen én is elgondolkodtam hogy valami bajblehet a fejemmel talán jó lenne az a vizsgálat mert komolyan undorodok minden egyes kisbabától a közelemben és félelem érzetem van amikor rájuk nézek és szó szerint hánynom kell tőlük nem tudom szavakba meg fogalmazni azt az undort és gyűlöletet amit a kis babák iránt érzek és ebbe bele gondolva szerintem sokal jobb lene ha nekem soha nem lenne gyerekem és mivel ez a veszély fennál nalam ugyanis voltam már ilyen olyan sperma számlálos vizsgálaton és sajnos nagyon jól uszkálnak a kis srácok tulságosan is jól és sok alkalmi kapcsolatom van a szakmámból kifolyólag mivel igy védekezni semm kelene teljesen igy a kuncsaftoknak nagyobb élvezetet nyujthatnék
2017. jún. 9. 12:49
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
ugye azért azt tudod hogy a sterilizálás sem 100%os védelem?
2017. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Környező országokban érdeklődj, pl. Szlovákia. Vagy esetleg urológussal okosban meg lehet beszélni, de fiatal vagy, szóval arra kevesebb az esély. Nekem volt Amerikai barátom, aki 29 évesen sterilizáltatta magát.
2017. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

szerintem neked tényleg nem ártana egy pszichológus..

azzal nincs bajom ha valaki nem akar gyereket.

de amit leírtál az nem hiszem hogy normális

2017. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze tudom hogy nem ad 100% os védelmet



Ez nagyon jó öttlet körbe fogok nézni



Igen tudom hogy valami bajom lehet ezért is írtam hogy jó öttlet

2017. jún. 9. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!