Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért áll ferdén a péniszem?

Miért áll ferdén a péniszem?

Figyelt kérdés
Tudom ez elég furcsa kérdés, de tényleg merevedéskor elgörbül de nem felfelé hanem balra, na mármost fingom nincs mit kéne csinálnom, 15 éves vagyok és most hogy utána nézegettem elkezdtem gondolkodni mit lehetne ilyenkor csinálni szóval kérlek segítsetek!
2017. jún. 11. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Jobb kézzel történő önkielégítésnél szokott balra görbülni.
2017. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiúk nagy részének nem teljesen egyenes. Ha a görbület csak enyhébb (ami később a nemi életben nem akadályoz), akkor nem kell vele foglalkozni!
2017. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyire ferde
2017. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mit szeretnél vele tenni?Semmiben nem fog gátolni a ferdesége.Szinte senkinek sem teljesen egyenes.
2017. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bizony hogy vannak tök egyenesek is .Szexológiai kutatók felmérése szerint,kb 50 % az egyenes,a másik fele meg valamerre hajlik .
2017. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Én mindig jobb kézzel maszturbáltam és ma is így teszem, még sem görbült el balra. És jobbra sem. Nem hiszem, hogy a görbület függ attól, hogy az ember melyik kezével maszturbál. Kérdező! Senkinek nem olyan egyenes, mint egy vonalzó. Én nem csinálnék vele semmit. Nyugodj meg!
2017. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!