Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehe ez valami baktérium?

Mi lehe ez valami baktérium?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok körülbelül másfél hónapja voltam gasztronal végbél égés problémával. Folyton éget a nap bármely idejében, megvizsgálták azt mondta felvan marodva a végbélnyálkahártya. Mondta hasznaljak hamosito kenőcsöt de sajnos egyik sem használt. ( Sokszor reped be a végbelem azt hozzáteszem). 2 hétre rá hugyuti problémával fordultam orvoshoz csipett fájt minden lassan folyt. Kaptam 10 napos antibiotikim kúrát, nem hatott csak enyhült picit. 2 hétre rá sikerült bejutnom urologiára ott urzinolt irtak fel amit be is szedtem szintén nem hatott. Komoly fájdalmaim nincsenek, de folyton vizelési ingerem kisebb alhasi fájdalmam van, valamint ég és érzékeny a hugycsövem. Ultrahangon is voltam jobb vesémen találtak valami 2-3 mm nagyságu valamit amire dokim azt mondta ne foglalkozzak vele. Vérvizsgálatom perfekt, vielet pedig

V.Üledék: Amorf szemcs, CA-OX, 2-3 FVS

V.Fehérje: H.OP.

Többi negativ, ezzel most megyek majd vissza korhazba hatha ott tudják mi lehet ez. Az lenne a kérdésem mivel a végbél égésem sem javult, lehet köze a 2 dolgnak egymáshoz ? Itt azt értem onann fertözödött át esetleg hugyutakra. Elöre is köszönöm. Ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam elnézést. Szeretném tusni m lehet ez és milyen további vizsgálatokra számithatok, és mennyire komoly lehet ez.



2017. jún. 14. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért fordulólok korházba mert ugy gondolom elöbb kiderül mi a probléma mint itt falun. Mert lassan 1 honapja benne vagyok ebbe a hugyuti dologba is.
2017. jún. 14. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hagytál ki valamit a kórelőzményből ? Mitől van a végbél berepedés, a nyálkahártya felmaródás, a húgyúti fertőzés ?
2017. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyerekorom ota bereped a végbelem de megtanultam vele élni kezelni, sok rostosat eszem, sok folyadék, mozgok sokat igy valamilyen szinten jo. Nyálkahrtya felmarodásra nem kaptam választ gasztrotol mi okozhatja csak annyi mondott kenjem krémmel. Csak nem mentem vissza utanna mert elkaptam ezt a hugyuti dolgot amit eddig szintén nem birtak megmondan mi lehet ez. Arra számitok ebböl a vizeleti eredményböl el tudok már indulni. Azt sem értem miért nem egyböl vizelet visgalatra küldtek, mért huzták egy honapig....pedig kértem vizsgaljanak rá mégsem tették meg.
2017. jún. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!