Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1,5 éve kezdtem serdülni....

Kb 1,5 éve kezdtem serdülni. És észrevettem magamon hogy az mellbimbóim elkezdtek duzzadni. Ez nagyon zavart/zavar. Szóval a hogy ez mi miatt lehet, mikor fog elmúlni és le lehet-e gyorsabban leapasztani a duzzanatot? Szakértő válaszát keresem.

Figyelt kérdés
duzzanat, mellbimbó ,stb

2017. jún. 15. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen normális, hormonális oka van.:-) Ha fiú vagy, néhány hónap alatt elmúlik, ha lány, akkor ezt követni fogja a melled növekedése.
2017. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több hónapig tartott, és teljesen normális. Nagyon sok fiú átesik ezen
2017. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a válaszokat
2017. jún. 16. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez mellrák is lehet. Orvos!
2017. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hormonok játéka,több női hormont termel a szervezeted,több fiút is érint,van hogy pàr hónap alatt a mell visszahúzodik ,de van hogy csak évek multán.Biztonság kedvéért ha háziorvosnál kötsz ki megkérheted,hogy megnézze.
2017. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és emlékszem hogy nekem is duzzadt és bepirosodott a mellbimbóm, érzékeny volt és kb 2 hétig nem bírtam atlétát felvenni mert fájt is ha dörzsölte vagy hozzáért szoros ruha. Többször is előjött serdülő koromban de még később is egyszer. Hormonális változások vannak és ezért van, ez természetes majd elmúlik, visszahúzódik. Ha lány vagy akkor is elmúlik csak lesz utána cicid ami jó :-)
2017. nov. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!