Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a fehér...

Mik lehetnek ezek a fehér pöttyök/foltok a péniszemen?

Figyelt kérdés

Nem a makkomon vannak. Csak akkor látszanak, ha a makkomról hátrahúzom a bőrt.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. jún. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Van valami egyéb tünete? Viszkető, égő érzés? Ez sem fordyce pöttynek, sem PPP-nek nem néz ki. Valami egyéb lehet.
2017. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nemi szemölcs,nekem is volt és hasonlóan nézett ki az elején,de nem vagyok orvos menj el vele mindenképp orvoshoz.

minnél előbb,mert ha az amit mondok akkor ha időben elmész még megúszod könnyen,de ha vársz vele megszívhatod eléggé ( mint én)

2017. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs egyéb tünet.
2017. jún. 20. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami húsevő baktérium...
2017. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten a férfiaknál 2 esztétikai hiba gyakran előfordul(kamaszkorban vagy fiatal felnőtt korban jelenik meg),egyik se betegség,hanem esztétikai hiba,ha nem zavar hagyd békén,ha zavar csak lézerrel lehet eltűntetni.


-Pearly peanly papules(ppp),fehér pici pattanashoz hasonló mirigyek vannak a makk környékén.

-Fordyce folt a péniszen jelenek meg kis fehér mirigyek

2017. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helló, kiderült valami azóta? Köszi a választ!
2017. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!