Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus hallgatók! Szerintete...

Urológus hallgatók! Szerintetek, ha minden leletem negatív krónikus prosztatagyulladás esetén, nincs mit tenni?

Figyelt kérdés

Állítólag a tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet mit tenni. De egészséges sem vagyok. Tehát mit tegyek, mert a tünetek fent állnak? Kiműttethetem?

Választ inkább privátba.



2017. jún. 21. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én már mindent végigpróbáltam. 2-3 hétnél hosszabb antibiotikumos kúrákba, alfa-blokkolóba semmiképp ne menj bele, mindkettőtől csak rosszabb lesz! Termoterápia, közvetlen beinjekciózás prosztatába szintén kuka.


Ami segített a tünetek csökkentésében ideig-óráig: kisvirágú fűzike, tökmagolaj, ha égnek a heréid akkor jegelés.


Esetleg, ha ízületed is érintett, akkor szteroidis felejtés. Nekem akármit írtak fel, mindentől csak rosszabb lett. Sajanoss az orvostudomány ezzel még nem tud mit kezdeni.

2017. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alternatív: esténként rágcsálj tökmagot. Komolyan. Persze nem muszáj esténként
2017. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Talán még a masszázst próbáld meg, de az is csak ideig-óráig használ, már akinek... viszont a szöveteket cserében biztos, hogy szétbarmolja... nekem ez sem jött be.
2017. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, a tökmagolaj, vagy a hámozott tökmagból napi pár marék tényleg jó és a kisvirágú füzike is.

Állítólag, ha nem hatnak a gyógyszerek, akkor jöhet szóba az eltávolítás. Ennek még utánajárok.

2017. jún. 21. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az eégsz prosztatát akarod kivetetni? Az azért elég durva. Utána hogy lesz merevedésed?
2017. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Egy dolgot szeretnék még egyszer nyomatékosan kihangsúlyozni: a hosszan tartó - több hónapos - kúrákba senki ne menjen bele. Teljesen felesleges és az egész bélrendszert szét fogj cseszni a sok bogyó! Amelyik orvos ebben gondolkodik azt kerüljétek el messziről! Az ilyet a gyógyszergyár pénzeli!
2017. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, ha elszállna a merevedésem, még azzal is megbékélnék, csak szűnne...
2017. jún. 21. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Még a prosztata eltávolitásával sem szűnik meg a merevedés.

Más dolgok változnak meg .A merevedés az agyaz ért szexuális inger hatására következik be .Jobb lenne ennek utána olvasni,majd aztán jöhet a nullázás .

2017. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!