Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hullik ki a férfiak haja?

Miért hullik ki a férfiak haja?

Figyelt kérdés
Sok 30-as 40-es férfit látok akiknek elől nincsen hajuk,csak hátul,de ott is van egy nagy lyuk ahol kopasz.Ez miért van?Van olyan ismerősöm aki 32 évesen ilyen,meg van amelyik 80 évesen ilyen.(ez nem az időskori hajhullás és nem fodrász vágatta le nekik,magától hullott ki)(amúgy ne értsen félre senki,nekem tetszik az ilyen haj,csak olyan furi)

2017. jún. 22. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A nők miatt. Hogy mennyi gond van velük...
2017. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok tényező kiválthatja, de a leggyakoribb az ökölött DHT érzékenység. Én 23 vagyok és már most erősen látszik a ritkulás a fejem tetején, amit ennek tudok be. Mindenesetre elmegyek vele orvoshoz, hátha lehet rajta segíteni. :)
2017. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18 évesen már kopaszodtam, 20 évesen kezdtem kopaszra vágni, én apámtól örököltem.
2017. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Öröklött dolog ez. 7 szer esélyesebb a dolog annál, ahol mind a két nagyszülő kopaszodott. 2. ágon öröklődik.
2017. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!