Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrkiütés/kinövés a nemi...

Bőrkiütés/kinövés a nemi szerv körül, mi lehet ez? Többi lent! +kép

Figyelt kérdés

Pár hónapja lettem figyelmes egy pattanás szerű, nem kinyomható, kemény tapintású börkinövésre a nemi szervem tájékán. Nem foglalkoztam vele, gondoltam majd elmúlik magától. Később a bal hónaljamnál is jelentek meg ilyen kiütések, azonban azok pár nap elteltével eltűntek, néha néha újból előjönnek, azonban maguktól begyógyulnak (mindig csak a bal hónaljamon alakul ki). A nemi szervemnél azonban nem tűnt el, és szétterjedt (A képen látható), körülbelül 15db található szanaszét a nemi szervem körül. Különböző nagyságúak, kinyomni nem lehet őket. Tanácstalan vagyok mi tévő lehetnék, mert nem múlik sőt terjed. Az interneten mindent végigolvastam, de nem tudtam rájönni mi okozza vagy mivel szüntethető meg. 18/f

Kép: [link]


2017. jún. 24. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért egy bőrgyógyásznak is megmutathatnád! Lehet a borotválástól ilyen. Vagy volt már szexuális kapcsolatod?
2017. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék orvoshoz menni.

Nem hiszem hogy a borotválástól, mert én is erre tippeltem így nem borotváltam le jó pár hónapig, de ugyan úgy megmaradtak, sőt inkább jött hozzá.

Szexuális együttlétem volt már, de nem mostanában, egy idelye már nem voltam senkivel se úgy, esetleg lehet köze egy régebbi esethez? Mert bevallom, nem mindig használtam óvszert, de annyi mentségem legyen, hogy a partnerem rendesen ismertem, nem egy ismeretlen személy volt..

2017. jún. 24. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mutasd meg bőrgyógyásznak, nincs ebben semmi ciki, viszont, ha elterjed és csak nehezen gyógyul meg, akkor majd melyik csaj fog szted veled együtt lenni így.
2017. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de reménykedem benne, hogy házilag orvosolható vagy esetleg gyógyszertárban lehet venni ellene valamit. Csak tudnám mi miatt lehet..az interneten amiket olvastam erről a legvalószínűbb talán hogy HPV szemölcs, de nem vagyok benne biztos hogy az.
2017. jún. 25. 02:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy futószemölcsöd van.

Kérdezz meg egy bőrgyógyászt, nem szégyen.

2017. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Igen, jó volna ha látna bőrgyógyász!
2017. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem HPV fertőzés, sőt majdnem 100%ig biztos vagyok benne.

Azért köszönöm a segítséget!

2017. jún. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!