Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulogushoz forduljak? Felek...

Urulogushoz forduljak? Felek hogy nem elhetek nemi eletet peniszem miatt. Felek barkinek is szolni vagy mutatni. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
17 eves srac vagyok. 1honapja van baratnom es hat lassan eljonne a sexnek az ideje. Viszont a peniszem,,tobb sebbol verzik". Jobb oldalra gorbul, de szerintem nem annyira hogy a sexben majd zavarjon, viszont esztetikailag bosszant. Azt olvastam ez gyakori dolog. Tovabba a fitymamat erekcio kozben csak a makkom aljaig tudom visszahuzni. Ez nem normalis ugye? 3. Problemam is van... es ettol felek a legjobban. Peniszem tetejen jobb oldalt egy Er kezzel tapinthatova megduzzadt es az egesz farkamon at fut egeszen egy er csomoba ami a makkom alatt van kb fel cm-re. Mar reg ota ilyen, senkinek se mertem szolni viszont mar muszaly lenne valami megoldast keresni. Nagyon sulyos? Lehet hogy emiatt nem elhetek sexualis eletet? Kerlek segitsetek!

2017. jún. 26. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, mi itt a probléma, komolyan.
2017. jún. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezzel semmi probléma. :)
2017. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

a nép azt mondja, ha káromkodik, hogy a nagy vérerest a füledbe..

nos neked megvan a nagy véreres..a másik a fitymaszűkület. Talán a tocsogó vagina megteszi hatását és észre sem fogod venni, tökéletesen működni fog. Ha nem, és fájna valami, akkor pár perces műtét, és probléma pipa...

hogy jobbra görbül? ne viccelődj..ritka az egyenes zászlórúd. Nyugi, jól állsz a versenyben.


A barátnődnek ne kezdj el nyavajogni, hanem ha oda jutsz, akkor told be a lompost.

2017. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincsen, teljesen normális minden, amit írsz. Barátommal ugyanez a helyzet, és tökéletes a szex. :)

20N

2017. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!