Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varható, hogy elmúlik vagy...

Varható, hogy elmúlik vagy már törődjek bele?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problemám az lenne, hogy kb. 12-13 éves koromban egyik napról- a másikra megjelent mindkét mellemben egy-egy csomó. Apu aztmondta, neki is volt ilyen, nyugodjak meg idővel elmúlik, csak ne nyomkodjam,stb.. Nos, hát még akkor nem is annyira zavart, de most már 18 évesen még mindig ugyan olyan a helyzet, aki számomra borzasztóan önbizalom romboló. Strandra nem járok, mert nem merek leöltözni, még ha csak a család előtt kell levennem a pólóm akkor is feszült és zavarban vagyok, mert szégyellem. Az lenne a kérdésem, hogy nálatok mennyi idő után múlt el? Esetleg ha elkezdenék edzeni, akkor az javítana a helyzeten? Ja, persze orvosnál is voltam már, de ő aztmondta, hogy csak beképzelem magamnak, majd elmúlik.. előre is köszönöm szépen a válaszotokat!



2017. jún. 29. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért elmennék egy másik orvoshoz is.
2017. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmagyarazta az orvos, hogy mi is ez pontosan. Csak probalt nyugtatni (gondolom en) , mert neki is mondtam, hogy zavar es elakarom tuntetni.
2017. jún. 29. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nézesd meg másik orvossal is és mindenképp sportolj, különben sosem lesz feszes melled.
2017. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a feszesseg a lenyeg.. :D nem log a mellem, es kover sem vagyok. Teljesen atlagos a testem, es csak a bimbom van beduzzadva nem a teljes mellem, lehet rosszul fogalmaztam, bocsi.
2017. jún. 29. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Az meg normális. Inkább pszichológus, mert nem fogadod el a tested.
2017. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lassan tenyleg pszichologushoz kell forduljak, mert nagyon megvisel mar ez a dolog..
2017. júl. 4. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez gynecomastia akkor valószínűleg el fog múlni egyszer.
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Páromnak megműtötték. Plasztikai sebész. Mutasd meg másik orvosnak, hogy reális véleményed legyen. Akár többnek is. Ha csak te látod gondnak, orvos nem látja, akkor pszichológushoz menj. Ha tényleg ott van, és nem tudod elfogadni sebészt keress.
2018. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mellbimbódat akarod leműttetni?
2018. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Múlik. El. Ez a legnagyobb h.lyeség amivel a dokik dobálóznak. Ha zavar, plasztika, minél elöbb
2018. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!