Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat fiú létemre a...

Mitől fájhat fiú létemre a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Ezt olyan fura így kimondani,hogy mellbimbó,de nem tudom máshogy. Már egy hete fel van keményedve,és ha erősebben hozzáérek, vagy hason fekszem fáj. Mindkettő. Mitől lehet? Mit lehet rá használni?
2017. júl. 4. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Futásnál előfordulhat, ha nem a jó póló van rajtad. Kidörzsöli. Ha ilyesmit nem csináltál mostanában, akkor nem tudom...
2017. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát futni nem,de sportolni sportoltam,lehet emiatt van akkor,köszönöm a választ.

Ha valakinek tud segíteni még nyugodtan írja

2017. júl. 4. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi olyan sporttól is lehet, aminél emelgeted a kezed és ezzel a felsőruhád/pólód is emelkedik.

Kend be valamivel, és figyelj oda, ne dörzsölje véresre, mert elfertőződhet, érzékeny rész.

2017. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idős vagy. Kamaszkor elején a hormonok hatására fiúknál is előfordulhat, hogy a mellbimbó megduzzad, érzékennyé válik. Ha erről van szó, az később magától elmúlik majd.
2017. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát 18 vagyok,tehát ez is lehet egy opció 😅 lényeg elmúlik, köszönöm a válaszokat
2017. júl. 4. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért 18 évesen már inkább a serdülőkor végén lehetsz, nem az elején. A biztonság kedvéért első lépésként beszélhetnél a háziorvosoddal!
2017. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!