Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Makkom alatt fehért pöttyök...

A Makkom alatt fehért pöttyök sorban?

Figyelt kérdés

Heló. Már 1-2 hónapja a makkom alatt vannak ilyen picit fehér "pöttyök". Tudom is hogy ez a PPP nevű dolog. Azt olvastam hogy az eukaliptusz olaj jó rá. Igaz? Normális válaszokat légyszi. köszi

12/f


2017. júl. 4. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A PPP ártalmatlan, viszont ha vacakolsz vele, lehet belőle bajod. Hígítatlan illóolajat tilos bőrre tenni, pláne ilyen érzékeny helyen. Szerintem még hígítva is maximum csak irritációt válthatsz ki, de semmi jót.

A legjobbat akkor teszed, ha nem nyúlsz hozzá, fogadd el, hogy vannak. Ha aggódsz miattuk, kikérheted az orvosod véleményét, de ő is ezt fogja kb. mondani.

2017. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ez aggaszt, nem gáz, ettől még nyugodtan lehet a jövőben barátnőd.
2017. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi, szóval... Békén hagyom és elfog tűnni?
2017. júl. 4. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez ártalmatlan elváltozás. Ne kísérletezz házi módszerekkel! Ha később zavar, akkor esetleg bevállalhatod az egyetlen hatásos módszert, a lézerrel történő eltávolítást. Ezzel viszont várj még pár évet!
2017. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog eltűnni, de nem is kóros, hogy ott van. Neked ezt dobta a genetika, ennyi, és ahogy előttem is írták, maximum műtéti megoldással eltávolítható (annak esetleges kockázatai pedig bekalkulálandóak).
2017. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pici fehér pöttyök majdnem minden makk alatt megtalálható. Lehet, neked több van az átlagnál, ezért tűnik fel. Ártalmatlan. Remélem, megnyugodtál ennyi választól. :)
2017. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. júl. 4. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Àrtalmatlan esztétikai hiba,ne piszkáld.Sajnos nem fog magától eltűni lézerrel,orvosi segítséggel lehet eltűntetni,szóval ne kísérletez.Ha nem zavar akkor meg nem is kell eltűntetni.
2017. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!