Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék izmot építeni.58...

Szeretnék izmot építeni.58 kiló vagyok 174cm. Milyen étrendted, illetve étrend kiegészítőt javasoltok heti 3nap kondi mellet?

Figyelt kérdés
Akármilyen szert mondhattok, be tudom szerezniba legtobb dolgot, csak nem tudom melyik csapja szét a szervezetem és melyikkel tudok normálisan edzeni.

2017. júl. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Amit tápkieg boltban megveszel az biztos nem csapja szét a szervezeted, max nem használ semmit.

Fehérjét, kreatint, multivitamint és esetleg izületvédőt ajánlok venni.

Edzé' jókat, egyél sokat, szedj be mindent :D

2017. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél, egyél, egyél.Ja, és egyél. Ha tényleg komolyan akarod az egészet, akkor nemigazán élvezetből, inkább időre kell enned. Reggel zabkása, esetleg túró, vagy valaki fehérjét iszik. Amikor csak tudsz csirke, rizs, marha, tojás, sajt, stb. Ha éppen nem tudsz enni tényleg jót, mint ezek, akkor is egyél, lehetőleg inkább gyümölcsöt, vagy max zsíros dolgokat, ne cukrokat. A tápkieg az csak tápkieg, ne várj csodát tőlük, fehérje edzés után, casein vagy túró lefekvés előtt, dextróz edzés után, ha nagyon akarod BCAA edzés közben, de szerintem azt majd csak később, és ne feledd a tápkieg sosem fogja felülmúlni a rendes ételt!! Az csak egy plusz dolog, ami vagy segít, vagy nem, kinek mi. Javaslom, hogy olvass utána a biológiai, biokémiai oldalának az edzést illetően, az izom felépítéséről, folyamatairól, stb,az egész nagyon érdekes és összefüggő. Ja, és igyál sok vizet! Napi 2-3l az jó, inkább a 3. Kéz és láb
2017. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!