Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van ez...

Kis Dávid Attila kérdése:

Fitymaszűkületem van ez súlyos? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,fitymaszűkületem van.A bőrt kb a makk feléig tudom lehúzni ha nincs izgalmi állapotan(ezért tisztítani se nagyon tudom).Minden nap ki szoktam elégíteni magamat és nincs semmi probléma azon kívül hogy a nőrt kb a makk tetejéig tudom letolni.A szüleim még nem tudják mert félek elmondani.A neten is olvasgattam és nagyon félek az urulógustól vagy attól hogy metélés lesz.A metélésen kívül van más módszer?Segítségeiteket köszönöm.

2017. júl. 13. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már lankadt állapotban sem lehet teljesen lehúzni,akkor ott azért már vannak bajok.

Szólj a szüleidnek,meg fogják érteni.

Fontos lenne orvosolni a problémát mert ha nem tudod rendesen tisztán tartani a fityma alatti részt,gyulladás léphet fel.Ráadásul szexelni sem tudsz majd "ilyen állapotban".

Menj el orvoshoz,ne aggódj mindent elmond majd.

2017. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz(ha nem mernél otthon szólni), beutaló nem kell,tb,személyit kell vinni és a rendelési időre elmenni.(neten biztos megtalálod hogyan rendel)

Ha az orvos megvizsgál kapsz egy ambulánslapot amin fel lesz tűntetve mi a bajod,mit javasol kezelésként az orvos.De te döntöd majd el kezelteted vagy sem,tehàt csak papírt kapsz ès szépen mindent átgondolhatsz mi legyen.


Csak súlyos fitymaszűkületnél kell metélni,bàr sok orvos metélés párti,ha ezt hozná fel,meg kell mondani te szeretnéd elkerülni,legyen szíves mondja el milyen más lehetőségek vannak.Vannak más műtéti megoldások is amiknél a fityma megmarad(fityma plasztika,z plasztika,bemetszés stb).Tehat nem csak a metélés létezik.Ha meg meghondolod magad tegyük fel műtéttel kapcsoltban bàrmikor visszaléphetsz tőle.Műtét időpontját is meg lehet beszélni.


Meleg vízben ha ücsörögsz 10-15 percet és utàna probálod a fitymád hátrahúzni akkor is úgyanolyan nehéz?

2017. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Azért apukáddal beszélj ha lehet.
2017. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!