Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még nem volt éjszakai magömlés...

Még nem volt éjszakai magömlésem. Azért mert verem? 14/f

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Valójában nincs összefüggés a kettő között, de az igaz, ha sokáig nem vered ki, nagyobb esély van rá, hogy éjszaka "magától távozik" az anyag... :)
2017. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Mit versz? Az ajtót? :D

Viccet félretéve, az éjszakai magömlés az általában egy "tünet", hogy elkezdődött a nemi érés ennyi...

2017. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Milyen rendszerességgel "vered"? Ha heti 4-5 vagy több alkalommal nagy valószínűséggel nem fogod átélni. Ha szeretnéd megélni készülj fel legalább 2 hét önmegtartózkodásra.
2017. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért. Nekem is akkor volt amikor 2 hétig nem vertem ki mert táborba voltam. Még jó hogy nem fröccsent a mellettem alvó lány seggére.
2017. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem mindenkinek van éjszakai magömlése és ezzel nincs semmi gond.Sokaknak csak maszturbáláskor vagy sexnél távozik a spermájuk.Amúgy nem gàz ha nincs éjszakai magölésed mert legalább reggel nem kell a nyomokat eltűntetned,hogy otthon ne vegyék észre,nem lesz csupa ragacs a boxerod
2017. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak kétszer volt
2017. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan lesz, valószínűleg maszti közben.


16F

2017. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!