Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy férfi/fiú hasa. Mikor...

Egy férfi/fiú hasa. Mikor kínos méretű?

Figyelt kérdés

Mármint területileg ?

(Bocs a helyes írásért Dixlexiás vagyok )



2017. júl. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aránytalanul kidudorodik.De emögött betegség is állhat,nem csak elhízás.
2017. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában nem betegség áll a háttérben, egyszerűen csak sokat eszik az illető. Amikor már kezd gömbölyödni, szerintem az már belerondít a megjelenésbe.
2017. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kínos, mikor akadályozza a teljesítésben. Remélem, érted. :)
2017. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Én szeretem ha van pocak. Sokkal inkább a forma és az összkép a fontos mint a méret
2017. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha a lengőajtó nem tudja pofán csapni. :-))
2017. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem látja tőle a farkincáját, az már nem szerencsés "területileg"... :)
2017. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kínos,mint kellemetlen, akkor, hogyha őmaga nem tud tenni ellene semmit. Hogyha pedig betegség miatt túl nagy, és nem tud ellene tenni semmit, pedig nagyon igyekszik, akkor is kínos. Akkor is lehet kínos, bár ez nem mindenki szerint az, de vannak, akik annak vélhetik; tehát amikor nem beteg, de meg se próbál tenni semmit a túlsúlya ellen. Túlzottan nagy, amikor már a "hájikát "veszem észre előbb, mint a pasit, és a dagisága odatereli a figyelmet ahol fölösleg van, és így már nem tudom észrevenni a pasit. De nagy hassal is lehet valaki dögös, csak mértékkel, mert ha már túlzottan kigömbölyödik, vagy folyik más a hasikája, hát az már nemjó, ahhoz nem igazán lehet már vonzódni, és tényleg, előbb veszem észre a husisságot, mint a hozzá tartozó pasit. De nekem eléggé széles az a spektrum, amikor még nem számít valaki túlzottan húsosnak. Szóval még nagypocakkal is bejöhetsz akár, meg úgy is, hogy van cicid is, mert ott is húsos. Csak van egy mérték, ahonnan azért már túl sok.
2017. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!