Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok. Merev álapotba...

15 éves vagyok. Merev álapotban csak a makk feléig tudom felhuzni a fitymámat. Lankatan pedig tejesen hátra tudom huzni. Mit tegyek a szükület ellen? A válaszokat elöreis köszönöm!

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Elmégy orvoshoz, aki majd a megfelelő szakemberhez irányít, ahol elvégzik a szükségesnek ítélt apró kis sebészi beavatkozást.
2017. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Urológus , ő majd elmondja milyen lehetséget megoldások vannak , de 90% ,hogy valamilyen kis műtét lesz . Felesleges próbálkozni szerintem tágítással , mert sokidőbe beletelhet mire elérsz valamilyen javulást , az orvos pedig durván 15 perc alatt megoldja .
2017. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Relatív fitymaszükületed lehet.

Meleg vízben is nehéz a fitymád hátrahúzni,ha merev a péniszed?

Van akiknek ott könnyebb hátrahúzni és ha óvatosan tornáztatják a fitymájukat idővel egyre hátrébb tudják a fitymájukat húzni.



14 éves kortól egyedül el elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél.Keress fel egy urológust,az lenne a legjobb,lehet hogy krémmel még tudná kezelni a fitymaszűkületed.


Ha csak műtét segítene,akkor a műtét időpontjàt is meg lehet majd beszélni,de mivel fiatalkorú vagy,ahhoz a szülőknek hozzá kell járulniuk.Viszont óvatosnak kell lenni mivel sok orvos metélélni akar,szóval ezt kerüld el,ha egyből ezzel állna elő az orvos meg kell mondani ezt szeretnéd elkerülni és akkor a többi lehetőséget elmondja majd.


Jobb elmenni orvoshoz mert magatól nem jön helyre és lehet most még műtét nélkül is lehet kezelniu

2017. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!