Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal here alatti puha csomó....

Bal here alatti puha csomó. Eleinte kemény volt. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött, a megszokottnál kicsit nehezebb súlyt vittem tartósabb ideig a bal oldalamon, kissé jobban ki is emeltem a bal oldalamat hogy ne érje a földet amit vittem. Ra más napra elkezdett beduzzadni a bal herém, begyulladt, és húzott le a súlya miatt is, tehat járkálni nem tudtam, es kb semmit se, csak feküdni..vettem be antibiotikumot 2 napig az hatott, de kb 3x 4x nagyobb volt a herém előtte... A gyógyszer hatására elkezdett lentebb menni lényegesen, a fájdalom is kb megszunt a here feszülésétől is, es az allhasnál is bal oldal (ha pl feleltem vagy hasonlo az utobbi inkabb akkor)

Dokihoz el tudtam mennj, akkor mar fajfalom nem volt, csak még duzzadt here, felirta az atibiotikumot egy hétig.. Szedtem.. A here mérete visszatért eredeti állapotába, de egy kemény csomó volt a here alljában...majd mire visszamentem dokihoz, a here mérete normális volt már, de a csomó puha, es már nem mondanám hogy a herén belul van, inkább külön kissé mint ha rá nőve, vagy hozzá tapadva..nem tudom, de egyértelműen tapintása is más.. Azt mondta a házi orvos hogy van egy kis here sérvem nem vészes, de olvasgattam, nem láttam ilyen fajta tünetet hogy csomó lenne a bal here alatt pluszba... Nem tudom mi lehet a gond, kérlek segítsetek!! Fájdalmam sincs.. Az hogy emeltem a tárgyat ahogy az elején írtam, nem tudom mennyire van köze, doki szerint semmi.



2017. aug. 8. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és antibiotikum mellett jegelnem is kellett
2017. aug. 8. 17:19
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakorvost keresd fel,és ne a háziorvost.

Beutaló oda sem kell .

Nagyobb emelésnél ilyen előfordul .

Ott a népi mondás is. "fiatalon ne emelj nagyon nehezet,mert megtökösödsz "

2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!