Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tompa fájdalom a bal herében?

Tompa fájdalom a bal herében?

Figyelt kérdés

Másfél éve tart hozzávetőlegesen, legalábbis ekkor vettem észre.

Nem fájdalomnak mondanám hanem kicsit idegesítő érzésnek. Duzzanatot nem találok rajta. A bal herém nagyobb és lejjebb van mint jobb (ami a férfiaknál ha jól tudom normális) és itt érzem ezt. Néha kicsit erősebben hat és akkor mintha kiterjedne a medencémre, legalábbis egy kisebb részére a herém közelében.

Bármit csinálok, állandóan érzem. Tehát ha ülök vagy megyek, stb. De nem igazán zavart eddig. Most viszont egész nyáron (tanuló vagyok, nem igazán szoktam "megerőltetni magam") nehéz fizikai munkát végzek, mint diákmunkás. Ettől "súlyosbodhatott" volna?

Még van egy furcsa dolog. Olyan érzés mintha a bal belső combomhoz "hozzátapadna", kicsit kényelmetlen érzés. De ezt lehet csak beképzelem:D

Mikor valamivel erősebben fáj akkor azt úgy tudnám jellemezni mint mikor ágyékon rúgják az embert csak persze sokkal kevésbé fáj annál.


20/F


Nem szeretnék urológushoz menni, az elmúlt másfél évben semmilyen problémát nem tapasztaltam (véres, kevés spermium, stb) csak gondolom, hogy megerőltettem magam ezért most kicsit jobban érződik.


Eléggé sokat ülök, megeshet, hogy emiatt alakult ki?

Nem szeretnék a legrosszabbra gondolni de ez biztos, hogy nem rák igaz? Nem tapasztaltam magamon semmi tünetet, ami igazolná a rákot.


Esetleg tudnátok ajánlni valamilyen természetes gyógyszert, teát vagy valami hasonlót. Tökmag esetleg?


Köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 9. 22:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!