Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal csuklómon 3-4 éve...

A bal csuklómon 3-4 éve visszatérö fájdalom van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 éve elkezdett fájni a bal csuklóm, valószínüleg az ízületek, és azóta idönként visszatér a fájdalom. Àltalában 2-3 hétig fáj, utána akár hónapokig semmi baja, de már lassan 1 éve folyamatosan fáj, néha nem annyira, szinte semennyire, de olyankor se 100% os, de néha annyira fáj ( mint pl most ) hogy alig bírom behajlítani. Még nem mentem el orvoshoz, magam se tudom miért de elfogok a napokban, csak gondoltam megkérdezem hátha van valakinek bármi ötlete hogy mi lehet a probléma, mert nagyon idegesít, mivel szeretek sportolni, de így egy fekvötámaszt se tudok megcsinálni csak ökölbeszoritott kézzel, és ez nagyon zavar. Köszönöm a válaszokat. 16/F

( Nincs hosszú ö,ü )



2017. aug. 19. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a jobb kezeddel maszturbálni! 😜
2017. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet valami izüeti gyulladás, ínhüvelygyulladás, pihentetni kell, lehet be is gipszelik majd a kezed, hogy ne tudjon mozogni és meggyógyuljon. de majd a vizsgálat után mond az orvos valósat. addig felesleges találgatni
2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. van barátnöm :D

2. Köszönöm a választ, hát igen lehet az lesz, mivel egyszer pont tesi órán kezdett el fájni, és egy mezt szorosan rátekertem, és az óra végére el is múlt a fájdalom.

2017. aug. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!