Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lenne?

Ez fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba volt fitymaszűkületem és az lenne a kérdésem hogy ez aze. Mikor lankadt állapotba van akkor teljesen letudom húzni a bört de amikor felállva van akkor csak nehezen a háromnegyedéig. 13 éves fiu vagyok. A péniszem amikor felvan állva akkor a végén van gyűrü szerü bör.. Lehet rosszul fogalmazom.. Anyukám tud rolla de azt mondta hogy várunk még egy kicsit. És akkor a kérdesek: A fitymaszűkület lehete 2x? Ebböl 100 hogy műtét lesz? Troll kommenteket nem szeretnék!

2017. aug. 22. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos,hogy műtét lesz belőle.De magától nem fog megoldódni.El kell menni urológushoz,kapsz rá krémet,aminek a segítségével tudod meleg vízben "tornáztatni" a fitymádat.

Minél előbb orvosolni kell ,mert ez az állapot nem egészséges,ráadásul nemi életet sem tudsz fájdalommentesen élni,ha pár év múlva arra kerül a sor.

2017. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el urológushoz,nem kell beutaló.Ott valószínűleg írnak fel szteroidos krémet,ami megkönnyíti a fityma hátrahúzását és fürdéskor nagyon óvatosan a fitymádat tornáztasd(húzkod hátra,attól is javulhat,lazulhat a fityma).


Ne várj vele,mert magàtól nem jön helyre csak úgy és ha nem kezelik akkor romolhat a helyzet.Most még lehet krémmel tudnak kezelni.Mivel nagy vagy már jobb,ha amikor a vizsgálatra sor kerülne kimenne a vizsgálóból vagy forduljon el a téged elkísérő szülő.(elég intim vizsgálat és testrész:-))

Beszéld meg velük neked hogy lenne jobb

2017. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!