Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hányszor és hogyan tisztítsuk...

Joerious kérdése:

Hányszor és hogyan tisztítsuk a péniszünket?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném, hogy ti hányszor és hogyan tisztítjátok a péniszetek, mert úgy érzem, hogy valamit rosszul csinálok. Mit használtok/milyen szappant, milyen gyakran mossátok és mi a legjobb módszer, hogy ne legyen piszkos újra, olyan gyorsan.

2017. aug. 23. 02:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden mosdáskor (tehát minimum naponta egyszer, de inkább kétszer) hátrahúzod a fitymát, és ott, a fityma alatt is megmosod ugyanúgy a tusfürdővel, mint a tested többi részét. Baromi bonyolult ám.


"Piszkos" - te hová dugdosod a farkadat, mégis?

2017. aug. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta 1x, sima vízzel tusolás közben. Nem szokott piszkos lenni, csak nagyon ritkán.
2017. aug. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem intim mosakodót használj hozzá, az a férfiaknak is jó és hidd el, sokkal tisztább érzetet ad, mint egy sima szappan. Egyébként én minden vizelés után javaslom, hogy fürödj le, tudom, hogy ez sokszor kivitelezhetetlen, de amikor tudod, tedd meg. Amikor pedig vizelsz, utána mindig töröld meg wc papírral és mosd le szappanos vízzel a nemi szervedet. Ezt azért írom, mert sok férfin sajna érezni a pisi utáni szagot. (28, nő)
2017. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodó a baktériumokat is eltisztítja a nemi szervedről egyébként. Gyakran cseréld az alsóneműdet, szerintem a férfiaknak is napi szinten kellene cserélni... bár ezt nem minden férfi csinálja...
2017. aug. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pamut alsónemű, nem peddig műszálas.
2017. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az egyik válaszoló írta: csak tiszta folyó víz. Hüvelykujjal le kell finoman dörzsölni az ujj alatti területet, különösen az árkot. Bármiféle felületaktív anyag: szappan, tusfürdő stb. károsítja az érzékeny nyálkahártyát és a normál baktériumflórát is, ami megóv a kívülről a fityma és a makk közé bejutó más mikroorganizmusoktól.
2017. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja teljesen fölösleges kémiai szereket használni , tiszta víz és kéz használata bőven elég. Az ember nem úgy lett tervezve hogy ha nem mosod meg oldspice al a farkadat akkor elfertőződik . Éppen hogy ezzel mosod le a védőréteget . A gyomrodat se mosod ki szappanos vízzel meg a beleidet sem.

Ami el van rejtve az nem egy evolúciós hiba amit neked minden nap meg kell javítanod szappanos vízzel.

2017. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezek bevizsgált termékek, sosem értettem meg, hogy miért ellenzik egyesek. Hiszen akkor a polcra se tehetnék ki a drogériákban, ha nem lennének bevizsgáltak. Egy jó márka nem égeti magát szar termékkel. És igen is óriási különbség van higiéniában, aki használja...
2017. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden pisilés után érdemes a kezeddel együtt megmosni.
2017. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!